knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
3
hodnoceno 1

Obálka knihy Atlantida

Greg Donegan

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 10.06.2007

Tři místa na povrchu Země odolávají všem pokusům o vysvětlení: Bermudský trojúhelník, Ďáblovo moře u Japonska a malá oblast v Kambodži.
Uvnitř těchto oblastí mizí letadla, ztrácejí se lodě a v Kambodži zanikla dokonce celá civilizace. Nyní byla odhalena ničivá síla zodpovědná za tyto záhady. Přepadli nás už v minulosti. Před deseti tisíci lety. Tehdy zničili Atlantidu. A teď jsou tu opět...
Kambodža, 1968. Voják Eric Dane vede průzkumný oddíl na výpravu nařízenou CIA do nepřátelského území. Jejich tajná mise je však narušena objevem prehistorických zřícenin – podle všeho se jednalo o dávno opuštěné město Angkor Kol Ker – a podivné mlhy, která pohlcuje všechno, co jí stojí v cestě. Mise skončila tragédií. Přežil pouze Dane. O tři desetiletí později se nevysvětlitelná mlha objevuje znovu: nejen v Kambodži, ale i v Bermudském trojúhelníku a Ďáblově moři. Jedná se o hrozbu, která zaměstná nejmocnější vojenské síly na světě. O moc, která předstihuje naši vědu a technologii. O nelítostného nepřítele, který dovede Erica Danea – a celou planetu – k poslední, zoufalé bitvě o přežití.
Rok 800 n.l.
Khmerská říše trpí strašným suchem, které vystaví tuto kdysi velkou civilizaci záhadné a ničivé síle. Když z vodního příkopu kolem nádherného města zmizí poslední kapky vody, může do města vstoupit Stín... a celé je zničit.
Bermudský trojúhelník, 1945
Radarové signály letky 19 na zkušebním letu náhle zmizí. Okamžitě vyrazí dvě pátrací letadla. Vrátí se však jen jedno z nich.
Kambodža, 1968
Přísně tajná mise CIA skončí po objevu starých zřícenin – a po náhlém objevu podivné mlhy – smrtí většiny členů. Toho osudového dne přižil jen jeden člověk z celého oddílu.
Současnost
V mlze nad Kambodžou zmizelo letadlo. Není možné s ním navázat spojení a dokonce ani satelity nedokážou určit jeho přesnou polohu. Jedinou nadějí na jejich záchranu je onen jediný muž, který z této oblasti unikl před třiceti lety.
Kde koupit knihu Atlantida?

Série: Atlantida (1.)

zapln-lightdalší knihy autora Greg Donegan
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Atlantida
Redfern (85%)
přidáno přidáno: 20.05.2011 - 05:00
K této knize jsem se dostal úplnou náhodou, když jsem hledal v knihovně jinou knihu, ale není čeho litovat, že jsem po ní šáhnul. Hodně napínavé.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek