knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
2

Obálka knihy Blackstoneovy úklady

Quintin Jardine

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 29.05.2007

První kniha série Oz Blackstone.

Oz Blackstone se stal jedním z nejoblíbenějších hrdinů, který trochu připomíná Phila Marllowa. Pohledný chlap, žijící v podkrovním ediburgském bytě s kamarádem leguánem, nenechává na pokoji žádnou ženu. Má spoustu přátel a rád si zajde na skleničku do oblíbeného bistra. Pracuje pro pojišťovací společnosti a jeho práce ho často zavádí do nebezpečných situací.
V úvodním díle série je pověřen makléřskou firmou, aby získal zpátky devět set tisíc liber, které zdefraudoval jeden ze zaměstnanců, Willie Kane, a uložil je ve švýcarské bance. Oz se vypraví na udanou adresu, ale objeví Kanea mrtvého, s velkým nožem vraženým pod čelist. Pokouší se najít Willieho milenku. Na scénu však vstupuje její sestra Primavera, neodolatelná plavovláska, která, jak se ukáže, má v rukou klíč ke švýcarskému kontu. Oz po jejím boku zapomíná na profesionální pochybnosti i na to, že někde číhá nepřítel, který je ochoten i vraždit, aby se dostal k penězům.
Jardinova zápletka je velmi chytře konstruována, každá příhoda a postava má v labyrintu motivů oprávněné místo a závěrečná odhalení logicky vyplívají ze skryté, ale dobře umístěné sérii vodítek.
Kde koupit knihu Blackstoneovy úklady?


zapln-lightdalší knihy autora Quintin Jardine
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Blackstoneovy úklady

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek