knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
17
hodnoceno 3

Obálka knihy Marley a já

John Grogan

kategorie humor, satira, komiks
přidáno přidáno: 19.04.2007

Co to je za rodinu bez věrného, dobře vychovaného klidného psa? Labrador Marley má však k takovému psímu hrdinovi daleko. Když si ho John s Jenny přivedou domů, nestačí se divit. Kde je ten mírný, inteligentní a přizpůsobivý pejsek, kterého slibovaly kynologické příručky? Už první jízda autem se promění v malé dobrodružství a překvapení pokračují: Kdo to roztahal po bytě celou roli toaletního papíru? Kam se poděly ubrousky, papírové kapesníky, účtenky, korkové zátky, svorky na papír a šachové figurky? Proč má židle najednou jen tři nohy? Marley kosí ocasem sklenice a zarámované fotografie, ohryzává nábytek, vyhrabává květiny na zahradě, leze do odpadkového koše, skáče na lidi a loudí u stolu, hraje si na potápěče v misce s vodou, škrtí se na vodítku, čmuchá, funí, slintá a očurává kdeco a kdekoho. A navíc roste jako z vody. Přesto na něj John s Jenny nedají dopustit a s velkou láskou i pochopením líčí Marleyho veselé kousky i dojemné chvíle z jeho stáří a nemoci. Život s "nejhorším psem na světě" totiž není žádná nuda.
Kde koupit knihu Marley a já?

Originální název: Marley and My

zapln-lightdalší knihy autora John Grogan
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Marley a já
Lucy (95%)
přidáno přidáno: 30.03.2009 - 19:40
Moc pěkné a moc smutné.
Adelhilde (100%)
přidáno přidáno: 03.08.2010 - 15:57
Úžasná,vtipná i smutná kniha plná porozumění mezi zvířaty a lidmi.Marley a já patří mezi mojí nejoblíbenější knihu a vždy,když potřebuji povzbudit si z ní kousek přečtu.Vypráví vtipné scény z běžného života rodiny s ,,mírně" hyperaktivním psem,společné zážitky i ostudu a prožívání těžkých časů.Kniha je upřímným vyprávěním ze života normální rodiny s nenormálním psem,který pobavý i rozesmutní jak dítě,tak dospělého.
Jytka (100%)
přidáno přidáno: 03.08.2010 - 19:02
Tuhle knihu miluju :) O to víc, že sama mám béžového labradora jménem Marley a musím říct, že některé postřehy jsou více než trefné :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek