knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
3

Obálka knihy Henry Wilt má smůlu

Tom Sharpe

kategorie humor, satira, komiks
přidáno přidáno: 18.04.2007

Román Henry Wilt má smůlu, který volně navazuje na knihu Nový život Henryho Wilta, opět přivádí na scénu nehrdinského hrdinu, nevýbojného smolaře, nepříliš úspěšného učitele a průměrného intelektuála.
Henry Wilt není šťastný. Jediné okamžiky radosti a štěstí zažívá ve své fantazii, kde se cítí bezpečně chráněný před všemi nástrahami, jež mu připravuje jeho agilní manželka, která dokáže s neuvěřitelnou urputností organizovat celé své okolí. Avšak nečekané události vytrhnou Wilta z poklidného života. Po dvanácti letech bezdětného manželství jeho manželka po úspěšném léčení neplodnosti porodí čtyřčata - výhradně ženského pohlaví - a tak Wiltovi odčerpává energii nejen žena, ale i děti a velký dům, do kterého se naštěstí přistěhuje nová nájemnice, krásná Irmgard. Henry Wilt je v pasti, krásnou Irmgard mu nezbývá než obdivovat a milovat: je totiž naprosto jiná než jeho manželka - štíhlá, inteligentní, a začne dokonce navštěvovat jeho večerní kurzy. Jednoho večera se však Henry vrací domů a zjišťuje, že jeho rodina je v zajetí teroristů a jeho dům je obléhán policií.
A tak se Henry Wilt opět stává středem dramatických událostí, jejichž prostřednictvím rozvíjí skvělý britský humorista příběh plný nečekaných zvratů, komických situací, vtipných replik i slovních gagů.
Kde koupit knihu Henry Wilt má smůlu?


zapln-lightdalší knihy autora Tom Sharpe
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Henry Wilt má smůlu

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek