knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
0

Obálka knihy Hledání nadpřirozena

Graham Hancock

kategorie historie
přidáno přidáno: 12.01.2009

Před necelými 50 000 lety lidstvo nemělo umění, náboženství, žádný složitý symbolismus, žádné inovativní myšlení. Pak nastala náhle dramatická a elektrizující změna, kterou vědci označují za největší záhadu v dějinách lidstva, a všechny dovednosti a vlastnosti, kterých si na sobě nejvíce ceníme, se objevily v plné formě, jako by nám je propůjčily nějaké skryté síly.
Graham Hancock v Hledání nadpřirozena studuje tento okamžik před a potom a snaží se objevit pravdu o vlivech, které utvářely mysl moderních lidí.
Jeho pátrání ho přiměje, aby se vydal na dobrodružnou a hledačskou cestu, jež ho zavede do jeskyní prehistorické Francie, Španělska a Itálie, vyzdobených úžasnými malbami, i do dalekých skalních obydlí v horách jižní Afriky, kde nalézá mimořádnou pokladnici umění doby kamenné.
Odkrývá stopy, kvůli nimž cestuje do hlubin amazonského deštného pralesa, aby zde s indiánskými šamany, jejichž malby obsahují obrazy nadpřirozených bytostí, jež mají stejnou podobu jako napůl lidské napůl zvířecí bytosti vyobrazené v prehistorických jeskyních a skalních úkrytech, požil silný rostlinný halucinogen ayahuasca. A v laboratoři na Západě experimentuje s halucinogeny, které vyvolávají vidiny, v nichž vystupují identická stvoření. Vědci zabývající se studiem hraničních stavů našeho vědomí nyní začínají zvažovat možnost, že tyto halucinace mohou znamenat skutečné vnímání dalších rozměrů.
Kde koupit knihu Hledání nadpřirozena?

Originální název: Supernatural

zapln-lightdalší knihy autora Graham Hancock
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Hledání nadpřirozena

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hledání nadpřirozena | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek