knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
7
hodnoceno 4

Obálka knihy Tobiáš Lolness

Timothée de Fombelle

kategorie dětská literatura
přidáno přidáno: 12.01.2009

Úspěšnou knihu vydalo poprvé ve Francii nakladatelství Gallimard a získala mimořádný čtenářský ohlas a mnohá ocenění, napřiklad nejvýznamnější cenu v oblasti literatury pro děti cenu Hanse Christiana Andersena. Tobiášův lid žije ve stromě a nejvyšší jedinci neměří víc než dva milimetry... Proti malému Tobiášovi a jeho rodině však stojí celý jeho národ, a tak musí hlavní hrdina prchat ... Když si přečtete Tobiáše Lolnesse už se vždy budete dívat na stromy jinýma očima.
Kde koupit knihu Tobiáš Lolness?

Originální název: Tobie Lolness

zapln-lightdalší knihy autora Timothée de Fombelle
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Tobiáš Lolness
Brambram (100%)
přidáno přidáno: 18.06.2009 - 14:16
S dcerou chodíme hodně do knihovny, sama ještě číst neumí,ale vybírá si knihy podle ilustrací a já pak dělám konečný výběr. Tobiáše mohu vřele doporučit, opravdu dlouho jsem neviděla takhle povedenou knížku pro děti. A ano, na stromy se už opravdu díváme jinýma očima. Druhý díl je trochu slabší v ději,dost předvídatelný,ale i ten stojí za přečtení
Krteczech (90%)
přidáno přidáno: 29.06.2011 - 22:12
Souhlasím, je to taková trochu pohádka, ale rozhodně se to dobře čte. Myslím, že po nějaké náročnější četbě, je třeba taky trochu si oddychnout nad knihou, která je psaná přesně tímhle způsobem. Čte se to jako pohádka a přitom se dej odvíjí kolem nepříjemných událostí.
blimba (95%)
přidáno přidáno: 23.10.2011 - 13:08
Testovala jsem knihu, než ji nadělím neteři a jsem moc spokojená. Knížka je čtivá a napínavá, ale není to stejný styl jako u mnoha fantasy, kdy je vidět, že autoři navštěvují stejný kurz tvůrčího psaní :-). A co víc, vtipné pasáže jsou opravdu vtipné- jaká příjemná změna.
Krteczech (90%)
přidáno přidáno: 29.10.2011 - 18:02
TO Blimba - soulas, občas když některé fantasy čtu, tak mám pocit, že se nikdy nedoberu konce, tohle se četlo dobře. Navíc jsem se fakt těšila na další díl.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2020 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek