knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze

Novinky


[07.03.2009]

Datumy v deníku

Pokud vkládáte knihu do deníku jako že ji právě čtete, či jste ji přečetli, můžete si zvolit datum dle svého. Takto můžete vložit všechny přečtené knihy zpětně.
[10.02.2009]

Úvodní stránka

Úvodní stránka doznala pár změn. Levý sloupec doplnily 3 poslední příspěvky z diskuzního fóra. A Pravý sloupec nejhledanější výrazy na webu. Navíc přibyla možnost zneviditelnit vzkazník, který bude v brzké době trošku přepracován.
[10.02.2009]

Graf hodnocení

Pokud knihu ohodnotili alespoň 3 čtenáři, objeví se v detailu knihy u seznamu hodnotitelů graf hodnocení dle času. Přiznávám, blbůstka :)
[09.02.2009]

Čtenářský deník

Nyní se z knih stává mimo jiné čtenářský deník. U každé knihy máte možnost označit si ji do stavu "ČTU", a jakmile knihu přečtete, označíte si ji do stavu "PŘEČETL JSEM". Ke každé knize pak můžete vidět seznam uživatelů, kteří danou knihu čtou nebo již přečetli. A samozřejmě u každého uživatele můžete vidět, co právě čte, nebo co přečetl. Zaznamenávají se rovněž data přečtení, takže můžete vidět jak je kdo rychlý :)
[11.01.2009]

Autoři

Změnili jsme způsob vkládání autorů. Nyní je možno vkládat ke každému dílu více autorů a pořadí celého jména bylo změněno na první jméno a poté příjmení.
[09.12.2008]

Chat

Zprovozněn nový chat nejen o literatuře na adrese www.ukricnik.cz. Dalších novinek jako export do excelu a pár vylepšeních jste si určitě všimli. Pracuje se na dalších. Zůstaňte s námi :)
[17.10.2008]

Recenze

Ke každé knize je možno vkládat recenze. Uvádějte případně i zdroj dané recenze.
[05.02.2008]

Nový server

Web se podařilo během včerejší noci přesunout na nový sever, který umožní lepší rozvoj toho webu...nicméně záhadným způsobem se ztratilo pár stovek obalů knih, postupně se nově doplňují, i vy můžete pomoci vložením obrázku ke knize, která ho nemá...
Takovou drobnější novinkou je nové řazení všech knih dle autora v sekci moje knihy.
[19.09.2007]

Citace

Ke každé knize je nyní možno přidat úryvky či citace. Odděluje se tak toto na vaše přání od vlastních komentářů bokem.
[16.09.2007]

Nová titulka

Neustále vylepšujeme funkce tohoto webu. Dnes jsme vyměnili titulní stránku webu a s tím přichází i Štítky. Při vkládání knih jsou to tzv. klíčová slova. Nicméně u většiny knih nejsou vyplněna...stále hledáme ještě další nadšence, kteří by toto a další věci ohledně obsahu knih doplnili, a vlastně se o tyto věci starali. Oproti původním plánům bychom jich uvítali dejme tomu 5. Takže pokud máte ještě někdo zájem a hlavně čas, kontaktujte nás.
zapln1 | 2 | 3

© 2006-2020 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek