knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
3

Obálka knihy Anděl zkázy

Robert Crais

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 02.01.2009

Carol pracovala se svou elitní skupinou jako pyrotechnička, specialistka na výbušniny, a nyní se snaží poskládat dohromady střepy svého někdejšího života. Tři roky uplynuly od chvíle, kdy při výbuchu přišel o život její partner a ona sama byla nenapravitelně zohavena. Teď nesnese pohled na vlastní zjizvené tělo, a ode dne, kdy se svým přítelem vyjela k oné nešťastné náloži, nenavázala ani vztah s žádným jiným mužem. Žije sama ve svém neuklizeném domě a noční můry utápí v alkoholu.
Pak se ale všechno dramaticky změní. Pyrotechnik Charles Riggio přijde o život při pokusu zneškodnit nastraženou bombu a Carol se náhle znovu ocitá v centru událostí. Zdá se, že pachatelem pumového atentátu je záhadná osoba, která si říká Pan Rudý, člověk bez svědomí a s jedinou touhou: zabíjetCarol pracovala se svou elitní skupinou jako pyrotechnička, specialistka na výbušniny, a nyní se snaží poskládat dohromady střepy svého někdejšího života. Tři roky uplynuly od chvíle, kdy při výbuchu přišel o život její partner a ona sama byla nenapravitelně zohavena. Teď nesnese pohled na vlastní zjizvené tělo, a ode dne, kdy se svým přítelem vyjela k oné nešťastné náloži, nenavázala ani vztah s žádným jiným mužem. Žije sama ve svém neuklizeném domě a noční můry utápí v alkoholu.
Pak se ale všechno dramaticky změní. Pyrotechnik Charles Riggio přijde o život při pokusu zneškodnit nastraženou bombu a Carol se náhle znovu ocitá v centru událostí. Zdá se, že pachatelem pumového atentátu je záhadná osoba, která si říká Pan Rudý, člověk bez svědomí a s jedinou touhou: zabíjet. Carol Starkeyové však letitý instinkt napovídá něco jiného a její podezření je šokující. Pak se ale objeví na scéně Pan Rudý osobně a za ním v žáru výbuchů zůstanou další mrtví. Kdo tedy zavraždil Charlieho Riggia?
Do případu se vloží zvláštní agent Jack Pell a kupodivu dramaticky zasáhne nejen do vyšetřování, ale i do života Carol Starkeyové. Pátrání po šíleném maniakovi nabere zvláštní směr. Carol vsadí vše na jednu kartu a svým riskantním nápadem ohrozí nejen svou kariéru, ale i vlastní život..
Kde koupit knihu Anděl zkázy?


zapln-lightdalší knihy autora Robert Crais
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Anděl zkázy

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek