knihi.cz
...brána do světa literatury!
knihy autoři čtenáři diskuze
18
hodnoceno 3

Obálka knihy Absolutní strach

Lisa Jackson

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 23.11.2008

Naléhavý telefonát od přítele, schůzka na odlehlém místě, přítel v tratolišti krve... To je vše, co si Eve Rennerová pamatuje z osudné noci před třemi měsíci. Než ji zasáhla kulka, v záblesku zahlédla tvář svého milence Colea. Pak už ji pohltila temnota a následně ztráta paměti, díky níž byl Cole propuštěn z vazby pro nedostatek důkazů. Po návratu domů se Eve snaží nemyslet na minulost, ale série podivných vražd jí to nedovolí. Oběti jsou zabíjeny rituálním způsobem a na tělech mají vytetována čísla, z nichž ovšem policie nedokáže nic odvodit. Jediným pojítkem mezi mrtvými je Nemocnice Panny Marie, bývalá léčebna pro duševně nemocné, v níž působil Evin otec jako primář. Eve tam zná každý pokoj i zatuchlou chodbu a pozvolna začíná tušit, že stará budova skrývá i klíč ke strašlivým vraždám. Vzpomínky pomalu vyplouvají na povrch, počet obětí stoupá a do mozaiky zločinu zapadá jeden hrůzný dílek za druhým. Eve kdosi sleduje a vábí ji do zchátralé nemocnice, aby odhalila děsivou pravdu skrytou v tamních zdech. Je zřejmé, že onen neznámý člověk čekal na tento okamžik celý život. Je zákeřnější, než si Eve dokáže představit, a je jí blíž, než tuší...
Kde koupit knihu Absolutní strach?


zapln-lightdalší knihy autora Lisa Jackson
zapln-lightantikvariát
mailbox Vena  shání do 130 Kč [21.03.2011]
KOUPÍM TUTO KNIHU

Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Absolutní strach
přidáno přidáno: 23.11.2008 - 17:06
Kniha je výborně napsaná,čtivá.Kniha je plná napětí. DOPORUČUJI.
Trina1 (85%)
přidáno přidáno: 03.01.2012 - 09:28
Knížka je skvěle napsaná, velmi čtivá, četla jsem každý večer do noci :D. Ale mám pár výtek, kvůli nimž nemůžu dát plný počet bodů... za prvé:konec je divný, za druhé: chvílemi - blížíc se k závěru - jsem měla pocit, že se ocitám v mexické telenovele (najednou tolik vzdáleného příbuzenstva ?!?), za třetí: tak nějak moc mrtvol, za čtvrté: na konci žádná zmínka o Anně (to mi tam trochu chybělo) a za páté: ke konci jsem měla trošku zmatek v postavách.
dagmar23 (92%)
přidáno přidáno: 06.01.2012 - 09:40
Autorka opět nezklamala, musím však souhlasit s komentářem výše - konec tak nějak zrychlený - o Anně a Eviných bratrech ani zmínka.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek