knihi.cz
...brána do světa literatury!
knihy autoři čtenáři diskuze
3
hodnoceno 1
Obálka knihy Projekt Kassandra

Philip Shelby, Robert Ludlum

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 08.11.2008

Podplukovník Jonathan Smith je šéfem největší vojenské laboratoře a zároveň pracuje v elitní tajné organizaci řízené samotným prezidentem Spojených států, která je nasazována do nejnáročnějších akcí v oblastech, kde jsou lidé ohroženi neznámými viry.
Jednoho dne Smithe kontaktuje ruský kolega s nezvyklou, avšak o to naléhavější žádostí o schůzku. Když se však setkají, muž z Ruska umírá v divoké palbě automatických zbraní. Stačí ovšem předat Smithovi důležitou zprávu – někdo chce ukrást virus neštovic z ruských laboratoří. Lidstvu se sice podařilo neštovice vymýtit, jejich virus je však stále uchováván ve dvou výzkumných střediscích. Nakažlivost nemoci je tak obrovská, že epidemie by znamenala pro lidstvo katastrofu.
Smith okamžitě pochopí, že musí krádeži zabránit – za jakoukoliv cenu. S pomocí svých kolegů začne zjišťovat, kdo má o ruský virus zájem a jaké by s ním mohl mít záměry. Jeho protivníci jsou však několik kroků před ním a za mohutné podpory zkorumpovaných generálů a významných lidí z vojenskoprůmyslového komplexu cílevědomě pracují na výrobě nejstrašnější chemické zbraně, jakou lidstvo poznalo.
Kde koupit knihu Projekt Kassandra?

Série: Covert-one (2.)

zapln-lightdalší knihy autorů Philip Shelby, Robert Ludlum
zapln-lightantikvariát
mailbox aeva  nabízí za 70 Kč [20.01.2010]
Prodám za 70,- plus poštovné

Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Projekt Kassandra
Redfern (100%)
přidáno přidáno: 21.05.2011 - 19:04
Druhý díl od jiného autora, ale na kvalitě se nic nemění. Kniha není tak rozsáhlá, jak u Ludlumových knih bývá zvykem, takže příběh je poměrně smrsklej a čte se hodně svižně.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek