knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
5

Obálka knihy Smax

Smax

77%

Alan Moore, Zander Cannon

kategorie humor, satira, komiks
přidáno přidáno: 07.11.2008

Dost nepravděpodobní parťáci: policista Jeff Smax, obrovitý bojovník s modrou kůží a úžasnou silou, a drobná Robyn Slingerová, známá jako Toybox, nadšená policejní začátečnice se sbírkou technologických hraček, s jejichž pomocí se snaží bojovat proti zločinu.
Přesto se tihle dva vyznamenali v zápase se spoustou bizarních a nebezpečných zločinců na ulicích Neopole, obřího města, kde každý občan do posledního bezdomovce má neobvyklé, ba přímo nadlidské schopnosti. Jsou totiž členy neopoliského desátého policejního okrsku, známého jako Top 10.
Teď ale Smax i Toybox dali sbohem svým poldovským povinnostem a čelí novým výzvám na Snaxově rodném světě, kam náš modrý bor byl povolán na pohřeb strýčka Macka. Na tomhle světě jej neznají jako Jeffa Smaxe, ale jako Jaafse Macsuna, a prožil si tu jako mladík trýznivé dobrodružství, které před ostatními v Neopoli dosud úspěšně tajil. Robyn jej nyní provází do světa, kde neexistuje žádná věda a kde bernou mincí jsou pouze mýty a magie.
Netrvá dlouho a naši parťáci se zapletou do hrdinské výpravy, která si vyžádá všechny jejich síly a schopnosti. Jejich cílem je pomoct některým starým i novým přátelům a dovést do konce nezavršený starý souboj, díky čemuž bude snad Jeff moci uložit svou mučivou minulost nadobro k odpočinku... Vystupují hned dvě Smrti!
Jeff Smax a Toybox, které znáte z oblíbeného detektivně-superhrdinského komiksu Top 10, vás tentokrát vezmou s sebou na dobrodružnou cestu na Smaxův rodný svět. Tady je věda věcí neznámou a mýty a magie brzy oba naše čacké hrdiny spoutají a vyšlou na smrtelně nebezpečnou výpravu!
Kde koupit knihu Smax?

Originální název: Smax

zapln-lightdalší knihy autorů Alan Moore, Zander Cannon
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Smax

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek