knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
2
hodnoceno 2

Obálka knihy Mayday

Jonathan Lynn

kategorie humor, satira, komiks
přidáno přidáno: 02.11.2008

Další skvělý humoristický román od autora knih „Jistě, pane ministře“ a „Jistě, pane premiére“, ve kterém i tentokrát zažijeme radost ze slovních šarvátek a vtipných glos. Hlavním hrdinou je Ernest Mayday, britský autor dvou bestselerů žijící v Hollywoodu, který má všechno - kromě nápadu, jak napsat další knihu. A tak když náhodou natrefí na inzerát a odpoví neznámé Joanně, cítí, že se mu nabízí řešení, jak vybřednout z tvůrčí krize. Tentokrát nám autor otevírá svět filmu, snobských hollywoodských režisérů a scénáristů, filmových hvězdiček a producentů, univerzitních profesorů, smetánky, která navštěvuje drahé kurzy duševní hygieny a holduje zdravému způsobu života ve městě pokrytém téměř nedýchatelným smogem.
Kde koupit knihu Mayday?

Originální název: Mayday

zapln-lightdalší knihy autora Jonathan Lynn
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Mayday
přidáno přidáno: 05.08.2009 - 12:59
Jaj, humoristický román byl humoristický tak do poloviny. Poté však přešel v jakousi detektivku, pak thriller a na závěr konec jaký bych absolutně nikdy nečekal. Avšak je to pravdivé a asi bych se příliš nemýlil, kdybych řekl, že podobná situace už se v LA či někde jinde stala . . .
Petan (50%)
přidáno přidáno: 06.03.2010 - 23:19
Po přečtení všech dílů Jistě pane ministře (premiére) jsem se těšil na další knihu od Jonathana Lynna a na další porci "slovních šarvátek a glos" bohužel jsem byl zklamán. Humor se brzy vytrácí a směřování děje mě začalo postupně nudit. Očekával jsem mnohem více.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek