knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
7
hodnoceno 2

Obálka knihy Psí zima

Petra Neomillnerová

kategorie fantasy
přidáno přidáno: 01.10.2008

Stříbrný meč a ostré bílé zuby? Zaklínačka Lota a její souputník a milenec Urian svým výběrem partnera doma radost neudělali a zejména zaklínačský cech neváhá dát to rázně najevo. Lota je přinucena odejít ze školy, na její straně zůstává jen věrný přítel Torge, o práci však zaklínačka nouzi nemá. V tuhé zimě se objevily bandy kožoměnců, které táhnou blíž k městům a terorizují obyvatele, o Lotiny služby je zájem a ona tříští lebky a přesekává vazy tak, jak je zvyklá. Slabost pro upíry však přinese zaklínačce ještě další komplikace. Na scénu přichází vampýrský zabiják Enno a ten je rozhodnut Lotě i jejím milencům dokázat, že stříbrný meč, ani dobrá rodina jednoho neuchrání před zážitky, které nelze nazvat jinak, než extrémní.
Kde koupit knihu Psí zima?


zapln-lightdalší knihy autora Petra Neomillnerová
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Psí zima
přidáno přidáno: 27.08.2009 - 14:26
Přečetla jsem tuto knihu za 3 dny, dost mě překvapila. Myslela jsem že to bude zase nějaký bu bu bu, ale opak je pravdou. Akce, napětí, spousta krve a sex :) Takže dost hustý :)
Neficek (88%)
přidáno přidáno: 22.09.2009 - 19:59
Tato kniha ma viac nez prekvapila. Cital som uz par knih od tejto spisovatelky, ktore sa pomalsie rozbiehaly a pripadalo mi, ako keby sa este len ucila pisat.
Avsak tejto knihe, vo svojom zanre (lycan) nic nechyba. Hlavny hrdinovia su krasne rozpisany. Vrelo doporucujem. Skvele fantazy.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek