knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
1

Obálka knihy Smrt si jde pro slavné

Jan Bauer

kategorie historie
přidáno přidáno: 09.09.2008

Přináší v ní jednadvacet příběhů životních konců slavných historických postav. Začíná řeckým filozofem Sokratem, egyptskou královnou Kleopatrou, římským císařem Nerem, pokračuje přes českého krále Ladislava Pohrobka, předáka nizozemských stavů Viléma Oranžského či sibiřského „divotvorce“ Rasputina až po čínského diktátora Mao Ce-tunga, papeže Jana Pavla I. a egyptského prezidenta Anvara Sadata.
Smrt všech uváděných osobností je spojena s velmi dramatickými a leckdy i tajemnými okolnostmi. Některé odcházely z tohoto světa dobrovolně, mnohé se naopak staly oběťmi úkladných vrahů nebo zemřely násilnou smrtí náhodou a zcela zbytečně. Jiné sice zemřely smrtí přirozenou, nicméně její příčina zůstávala dlouhá léta záhadou. Kniha Smrt si jde pro slavné nahlíží za kulisy dějin a nabízí nejedno šokující odhalení.
Kde koupit knihu Smrt si jde pro slavné?


zapln-lightdalší knihy autora Jan Bauer
Císařova poslední vůle, Co v učebnicích dějepisu nebylo (92%), Co v učebnicích dějepisu nebylo počtvrté (100%), Co v učebnicích dějepisu nebylo podruhé (85%), Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí (96%), Čeští světci a kacíři (10%), Číše jedu pro krále (96%), Dárek pro mistra kata, Holka na zabití, Husitské války Podvrž.legenda, Hvězda Valdštejnova srdce (85%), Kat hejtmana Žižky, Kdo je největší Čech?, Klasikové v nedbalkách, Krajinou domova s holí poutnickou I. (90%), Krajinou domova s holí poutnickou II. (90%), Král zvedá meč, Krvavý cejch, Léčili jsme prezidenta, Magická místa Čech a Moravy I (67%), Milostné aféry minulých století (95%), Milostné aféry minulých století I., Podivné konce české šlechty (90%), Podivné konce Habsburků a jejich příbuzných (98%), Podivuhodné osudy v českých dějinách (82%), Poslední hodiny velkých imper. aneb Jak umírali, Poslední slovo má ďábel (85%), Pražský rozparovač (90%), Smrt na jazyku (98%), Smrt přichází s úsměvem, Tajemná města - České Budějovice (95%), Tajemství královnina zpovědníka (95%), Tajnosti královských trůnů (90%), Václav Havel (75%), Vampýr z Koňského trhu (95%), Ve službách Svatoplukových (85%), Ve stínu pětilisté růže, Velká kniha o jménech, Vládci českých zemí (78%), Výkupné za krále, Záhada kamene mudrců, Záhady českých dějin (85%), Záhady českých dějin II (55%), Záhady českých dějin III (67%), Záhady českých dějin IV (65%), Záhady českých dějin V (65%), Zemřít pro jediného boha (90%), Ženy z rodu Habsburků: úděl matek, manželek a dcer nejmocnější evropské dynastie (80%), Životy slavných českých vojevůdců (75%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Smrt si jde pro slavné

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Smrt si jde pro slavné | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek