knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
1

Obálka knihy Vůně chleba

Judith Ryan Hendricksová

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 09.09.2008

Když Wynter Morrisonová pozná, že se nehodí ani na učitelku střední školy, ani na obchodnici s nemovitostmi, uvítá sňatek s Davidem Frnaklinem, významným manažerem v reklamní společnosti. A tak navzdory svému vysokoškolskému vzdělání dospěje k nové "profesi": stane se reprezentativní, oddanou manželkou ambiciózního muže a všestranně se ho snaží podorovat v jeho kariéře. Proto se jí zhroutí celý svět, když jí David po sedmiletém soužití náhle oznámí, že jejich manželství je omyl, že s ní už nechce dál žít. Zdrcená Wynter odjíždí ve svých jednatřiceti letech z luxusního kalifornského domova na server do Seattlu ke své dávné kamarádce a najde si práci v malé pekárně. Stejně jako kdysi v době studií, kdy si přidvydělávala ve francouzké boulangerii, ji znovu omámí "vůně chleba" a uvědomí si, jak jí tehnle výrobní proces a pracovní prostředí duševně prospívá a celkově ji posiluje.
Wynter prochází bolestným procesem: mnohé ztrácí, aby jiné objevila - především sama sebe -, ale konečšně poznává skutečné životní hodnoty, které jí dříve unikaly.
Judith Ryan Hendricksová pracovala jako autorka reklamní textařka, novinářka, instruktorka počítačových kursů a servírka. V Seattlu jí však učarovala výroba chleba. Dnes žije s manželem v Kalifornii; v chladničce má stále kousek chlebového kvásku.
Kde koupit knihu Vůně chleba?

Originální název: Bread Alone
Štítky: vztahy, chleba

zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Vůně chleba

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2020 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek