knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
2

Obálka knihy Volba

Henry Denker

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 02.07.2008

Doktor Duncan je výtečný lékař, má krásnou ženu a roztomilou dcerku, ale na rodinu mu nezbývá moc času, protože nemocnice je jeho život. Jednoho dne ho navštíví patnáctiletá nadějná tenistka Amy Bedfordová, kterou trápí neurčité bolesti v noze. Duncan u ní diagnostikuje zhoubný nádor kosti a v té chvíli začíná nerovný boj o život. Dívka si projde peklem chemoterapie a Duncan nahradí zasaženou kost vnitřní protézou. Zdá se, že v boji se smrtí vítězí, ale...
Ve stejné době si povšimne, že jeho malá Simona stále postonává. Odebere jí krev a ke své hrůze zjistí, že dítě má leukémii. Zoufalý otec se znovu dává do boje, v němž nemá příliš nadějí, ale přesto se ani tentokrát nehodlá předem vzdát.
Henry Denker napsal další poutavý román, v němž popisuje nelehký úděl lékaře a jeho pacientů. Ústředním tématem je těžká a životně důležitá volba mezi menším či větším zlem, mezi rizikem a rezignací, před kterou jsou postaveni všichni hrdinové románu.
Kde koupit knihu Volba?


zapln-lightdalší knihy autora Henry Denker
Adopce (71%), Doktorka (86%), Domov pro Kathy (85%), Experiment (85%), Klinika (92%), Labyrint (90%), Lékaři (84%), Nejtěžší zkouška (86%), Sestřička (88%), Šance (99%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Volba

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek