knihi.cz
...brána do světa literatury!
knihy autoři čtenáři diskuze
2

Obálka knihy Nosorožec

Colin Forbes

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 02.12.2006

Proč je internet klíčovým nástrojem komunikace? Kde je Lisa Trentová? Co tato záhadná rusovláska vlastně Tweedovi chce? Jaká katastrofa se chystá na nic netušící Londýn? Ve Washingtonu, Londýně, Paříži i Berlíně umírají vysocí politikové rukou najatého pana Modrého. Ve městech západní Evropy propukají krvavé nepokoje, jejichž příčinou jsou útoky vycvičených guerillových skupin.
Tweed s Paulou a Bobem Newmanem se rozjíždějí do východního Sussexu, do vesničky Alfriston, a pak se vracejí zpátky do pekla evropské metropole. Tweed se setkává s prapodivnými existencemi – Gavinem Thunderem, okázalým Oskarem Vernonem, paní Mordauntovou, krvelačným Delgadem i Lisou – a dostává se do smrtelného nebezpečí.
V klubu Elite se připravuje cosi nekalého a Tweed se svým týmem pronásleduje jeho členy do Hamburku, kde už na ně čeká finanční poradce doktor Kefler. Ten je však vzápětí zavražděn. Něco se děje i v londýnských docích. Na Paulu padají chmury. Kdo je paní Franceová?
Hon na zločince, kteří zosnovali krvavé spiknutí, vede do dánského příhraničního městečka Flensburg. Protivník se snaží zlikvidovat Tweedův tým za každou cenu. Lisu unesou. Tweed se dostává na ostrov Sylt, odkud se čtyři muži, vedení touhou po moci, pokoušejí svrhnout současné režimy v jednotlivých zemích. Kdo však je pátý muž, Nosorožec, nejmocnější člověk na Zemi? Je jím uhlazený Victor Rondel, spoluvlastník jednoho z největších bankovních domů na světě?
Vzrušující příběh vrcholí na baltském ostrově Berg a Tweed může uzavřít: „Zdání klame a nikdo není tím, za koho se vydává…“
Kde koupit knihu Nosorožec?

Originální název: Rhinoceros

zapln-lightdalší knihy autora Colin Forbes
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Nosorožec

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek