knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
16
hodnoceno 5

Obálka knihy Špeky

Rob Grant

kategorie humor, satira, komiks
přidáno přidáno: 28.06.2008

Ve svém novém humoristickém románu se Rob Grant pouští do problematiky tělesné hmotnosti, která je v jistém smyslu znamením naší doby. S nadbytečným tukem se tu potýksjí tři hrdinové: otylý muž ve středním věku, anorektická pubescentka a mladý štíhlý yuppie, který má úžasný plán, jak s tloušťkou skoncovat jednou pro vždy, a vláda Velké Británie mu ho bohužel schválí.
Kde koupit knihu Špeky?

Originální název: Fat

zapln-lightdalší knihy autora Rob Grant
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Špeky
přidáno přidáno: 04.08.2009 - 20:29
Rob Grant se zbavil okovů scifi a zabrousil si to do současného světa a musím říct: "Jen tak dál Robe!" Stále je vtipný, nekonečné do absurdna vedené dialogy mě stále dokážou rozřechtat jak koně a příběh také neztrácí. Nejlepší od Roba je Neskochpnost, ale i Špeky stojí za to!
LenysekC (97%)
přidáno přidáno: 02.09.2009 - 15:33
Skvělé, ironické, ze života. Sci-fi jsem od Granta nečetla, nicméně seriálová adaptace Červeného trpaslíka je super. A když jsem uviděla špeky, neváhala jsem a koupila si je a dobře jsem udělala. Pro všechny váhové kategorie :).
Lienka (90%)
přidáno přidáno: 28.12.2009 - 09:13
Tak tahle knížka se četla snad úplně sama. Je to sice první, kterou jsem od autora četla, ale rozhodně se pustím ještě do dalších. Byla fakt dobrá.
Dalimoni (100%)
přidáno přidáno: 19.11.2010 - 22:08
Kniha pro pobavení, místy jsem měl záchvaty smíchu, opravdu skvělé dialogy i myšlenky hlavních postav, četl jsem i Neschopnost, která se mi taky líbila, ale dle mého názoru jsou Špeky více vtipné.
mrimmer (95%)
přidáno přidáno: 18.01.2011 - 18:02
Knížka se mi moc líbila, četla se sama. Výborně zpracované jednotlivé postavy a situace. Chvílemi příběh balancoval mezi hodně hořkým humorem a depresí a myslím, že by se určitě našlo dost lidí, kterým by vtipný prostě nepřišel. Ale já jsem se dobře bavil.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek