knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
3

Obálka knihy Bill, galaktický hrdina na planetě nechutných rozkoší

Harry Harrison

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 26.06.2008

Je dokonalým mezihvězdným kavaleristou: velký, silný a vlastní dokonale vymytý (vypitý) mozek. Prostě perfektní hrdina: ochotný udělat cokoliv, aby si zachránil krk. (Jedna z mála částí těla, která je původní.)

Bill se dostává do nemocnice. Bláhově stále doufá ve výměnu Satyrické nohy, která mu byla omylem implantována. Ne, že by měl něco proti satyrům – alespoň dokud ho jeden z nich nechytí za nohu a nevhodí pod hladinu oceánu. Přímo do světa nekonečně nechutné rozkoše! Cestou napříč touto dimenzí nejžhavějších tužeb, je Bill nucen postavit se tváří v tvář drakům a prakobijcům pro skutečnou lásku – a opravdu skvělé pivo!
Kde koupit knihu Bill, galaktický hrdina na planetě nechutných rozkoší?

Originální název: Bill, the Galactic Hero on the Planet of Tasteless Pleasures
Počet stran: 158

zapln-lightdalší knihy autora Harry Harrison
Bill, galaktický hrdina - Poslední neuvěřitelné dobrodružství, Bill, galaktický hrdina na planetě lahvových mozků (46%), Bill, galaktický hrdina na planetě otročích robotů (54%), Bill, galaktický hrdina na planetě tisíce barů (25%), Bill, galaktický hrdina na planetě upířích zombí (33%), Cesta jediného krále (88%), Čtvrtá planeta smrti - Návrat na Planetu smrti (75%), Čtvrtá planeta smrti - Planeta smrti na cestě bohů (75%), Druhá planeta smrti (82%), Galaktické sny (75%), Galaktický hrdina Bill (65%), Hvězdy a pruhy - Ať žijí hvězdy a pruhy..., Hvězdy a pruhy - Hvězdy a pruhy v ohrožení, Hvězdy a pruhy - Hvězdy a pruhy vítězí, Ke hvězdám - Spoutaný svět (75%), Ke hvězdám - Svět na kolech (68%), Kladivo a kříž (83%), Král a Císař (88%), Krysa z nerez oceli (71%), Místo, místo! Více místa! (78%), Na západ od ráje (90%), Návrat do ráje (95%), Ocelová krysa (86%), Ocelová krysa jde po tobě! (55%), Ocelová krysa prezidentem (50%), Ocelová krysa rukuje (60%), Ocelová krysa se mstí (68%), Ocelová krysa zpívá blues (60%), Ocelové vize (75%), Pátá planeta smrti - Peklo pirátů (75%), Pátá planeta smrti - Ráj pirátů (75%), Planeta bez návratu, Planeta zatracených (70%), První planeta smrti (85%), Rebel proti času, Stroj času zn. Hollywood, The Best of Harry Harrison - Zpátky na Zemi (79%), Třetí planeta smrti (83%), Válka s roboty (75%), Zajatý vesmír (85%), Zima v ráji (95%), Zrození ocelové krysy (60%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Bill, galaktický hrdina na planetě nechutných rozkoší

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Bill, galaktický hrdina na planetě nechutných rozkoší | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek