knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
23
hodnoceno 3

Obálka knihy Amazonie

James Rollins

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 27.03.2008

Randova vědecká výprava vstoupila do bujné amazonské divočiny a už nikdy se neobjevila. O několik let později se z jednoho z nejnehostinnějších pralesů na světě nečekaně vypotácí její člen - bývalý voják ze Speciálních jednotek. Je na pokraji sil, je vyděšený a zbývá mu pouze několik hodin života. Do džungle kdysi vkročil s jedinou paží... a vrátil se s oběma. Úřady nedovedou tento nevysvětlitelný jev nijak objasnit, a proto vysílají Nathana Randa do neproniknutelného světa plného dosud nevídaných nebezpečí, aby se vydal po stopách svého zmizelého otce... za tajemstvím, které musí být za každou cenu odhaleno. Noční můra, která na Nata a jeho skupinu výzkumníků a ostřílených rangerů čeká, ale daleko přesahuje jejich nejčernější očekávání. Číhá na ně prastará, nevýslovná hrozba - moc převyšující lidskou představivost -, která může navždy změnit celý svět kolem temných, smrtících hranic... Amazonie
Kde koupit knihu Amazonie?

Originální název: Amazonia
Počet stran: 408

zapln-lightdalší knihy autora James Rollins
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Amazonie
přidáno přidáno: 30.05.2010 - 18:37
Tak tohle jsem opravdu nečekal. Moje první kniha od Jamese Rollinse, kterou jsem četl a musím podotknout, že mne nezklamala. Amazonie - to je fascinující příběh, ve kterém se setkáváme se spoustou nových a neobjevených věcí, které jsou uvedeny na svět v brilantním románu se skvělou zápletkou.
Dalimoni (95%)
přidáno přidáno: 07.02.2011 - 10:49
Má první kniha od Jamese Rollinse, zajímavá, velmi čtivá, zajímavý příběh. Barvité líčení amazonského pralesa se všemi nástrahami, které přináší. Pokud by to někdo zfilmoval, tak by to mohl být pěkný a zajímavý film. Každopádně Rollins nezklamal a asi si přečtu od něho další knihy.
Redfern (100%)
přidáno přidáno: 05.05.2011 - 00:04
Dobrodružné romány odehrávající se někde v džungli mam velmi rád a tenhle román rozhodně nezklamal a můžu ho jen doporučit.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek