knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
1
hodnoceno 1

Ken Follett

kategorie historie
přidáno přidáno: 05.02.2021

Po Pilířích země a Na věky věků, celosvětově oblíbených historických ságách od bestselleristy Kena Folletta, přichází Ohnivý sloup, třetí rozvětvený příběh zasazený do anglického městečka Kingsbridge, příběh mocných panovníků i jejich nepostradatelných pomocníků, příběh plný intrik, vražd a zrady, ale také lásky, přátelství a naděje.
Píše se rok 1558 a Evropu sužují náboženské konflikty. Osmnáctiletý Ned Willard ale v tuto chvíli netouží po ničem jiném než oženit se s Margery Fitzgeraldovou. Jejich vztahu však není přáno, a tak Ned odchází pracovat pro princeznu Alžbětu. Ve chvíli, kdy se Alžběta stane královnou, obrátí se proti Anglii celá Evropa. Chráněná oddanou skupinou nápaditých špehů a odvážných tajných agentů lpí na svém trůnu i zásadách. Skutečný boj totiž staví ty, kdo věří v toleranci a kompromis, proti tyranům, kteří všem ostatním vnucují své názory – ať to stojí cokoli…
Kde koupit knihu Ohnivý sloup?

Originální název: A Column of Fire
Série: Kingsbridge (3.)
Počet stran: 688

zapln-lightdalší knihy autora Ken Follett
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Ohnivý sloup
přidáno přidáno: 05.02.2021 - 16:23
První dva díly série (Pilíře země a Na věky věků) se mi líbily mnohem víc. Vztahy mezi lidma mi zde přišly takové nedotažené, něco mi na nich chybělo. I různé situace měly v prních dílech větší jiskru a napětí, taková bitva s Armadou mi připadala, jako by někdo sledoval nepovedené přdstavení amatérského divadla. Ne že by se mi kniha nelíbila, ale čekal jsem víc.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek