knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
8
hodnoceno 2

Obálka knihy Hra

Hra

64%

Neil Strauss

kategorie zdraví, životní styl
přidáno přidáno: 06.02.2008

Autorovo dobrodružství, které mu převrátilo život na ruby, začalo na internetu. Dostal jako pracovní úkol dát dohromady knižní brožurku "balicích" strategií, které obíhají na internetu a těší se oblibě. Strauss, kterého vždy zajímal víc James Joyce než sex na jednu noc, se nicméně velmi profesionálně vrhl do "hry", přestal se načas stýkat se svými kamarády, na rady svých nových učitelů si oholil hlavu, přestal nosit brýle, nechal si vybělit zuby a drasticky změnil šatník. Prošel několik seminářů a "škol", vystřídal několik mistrů onoho umění a pod přezdívkou Style (protože se spisovateli prý nikdo nechce spát) začal mít nebývalé úspěchy s takovými ženami, o kterých by se mu před pár lety ani nezdálo. Hra vypráví o skutečných událostech, a přestože působí velmi humorně, domyslit ji do důsledků není pro lidský druh zrovna lichotivé.
Kde koupit knihu Hra?


zapln-lightdalší knihy autora Neil Strauss
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Hra
keane1980 (62%)
přidáno přidáno: 04.06.2008 - 22:58
Tahle knížka víc než cokoliv jiného připomíná deník. A pokud je příběh v něm obsažený pravdivý, je to rozhodně zajímavé čtení. Alespoň pro muže, ženy tomu asi věřit nebudou:-)) Pokud je celá historie vymyšlená, jedná se o hodně podprůměrné čtení - postavy (z drtivé většiny muži) jsou zjednodušeni na "lovce" telefonů a svůdce žen a z ty jsou chápany pouze jako trofej. Každopádně se jednalo o zábavné čtení s několika zajímavými postřehy. Už se k němu asi nikdy nevrátím, ale bavil jsem se. Pro pravidelné čtenáře webu svadeni.cz je tohle povinná literatura!:-)
kiddo (100%)
přidáno přidáno: 24.07.2011 - 18:59
Že hra v atomizovaném západním světě dojebaném feminismem a obraném o většinu starých hodnot a vzorců chování vážně funguje, může popírat jen žena (v neochotě přiznat si, že vlastně není ve srovnání s ostatními nijak výjimečná) a beta (v hrůze, že by na jeho květinku postavenou na piedestal mohlo fungovat něco tak hrubě přízemního). Naproti tomu muži, kteří včas vytáhnou hlavu z prdele a začnou se učit, můžou jedině získat. Jako docela staromódní ženě je mi z toho trošku smutno.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek