knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
6
hodnoceno 3

Obálka knihy Hlava nehlava

Augusten Burroughs

kategorie biografie, paměti
přidáno přidáno: 15.01.2008

Autobiografický román pittsburského rodáka. Vybrané epizody svých pubertálních let strávených v Massachusetts líčí s dovednou lehkostí a svérázným vtipem, jako by se ve dvanácti letech neocitl v domě potřeštěného psychiatra, kam ho odložila jeho duševně nemocná matka, ale žil úplně normálně. S naprostou samozřejmostí vypráví, jak nechodil do školy, hrál si s přístrojem na elektrošoky, důvěrně se přátelil s pedofilem, krotil blázny a v rámci své absolutní svobody zažíval nejneskutečnější příhody. Svižné vyprávění nabízející inteligentní zábavu prostou pitvorného humoru lze číst i jako návod na to, jak si za všech okolností uchovat duševní zdraví.
Kde koupit knihu Hlava nehlava?

Originální název: Running with Scissors
Štítky: humor

zapln-lightdalší knihy autora Augusten Burroughs
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Hlava nehlava
přidáno přidáno: 15.01.2008 - 21:20
Je to už nějaká doby co jsem tuto knihu četla, ale byla skvělá ^^ Vtipná a nenudila. I když některé části mě poněkud zaskočily :D
přidáno přidáno: 23.06.2010 - 18:52
Pokud se vám Mládí v hajzlu zdálo naprosto nereálné, přečtěte si tohle a dojdete k názoru, že Nick Twisp to všechno klidně moh zažít. A když ne on, tak někdo jinej určitě. Protože tahle kniha je jako Nickův deník, jen s tím rozdílem, že se to Augustenovi doopravdy stalo.
přidáno přidáno: 01.11.2010 - 16:43
Čteno v originále. Četla jsem to kvůli eseji o vlivech na vývoj charakteru každého z nás. Running with Scissors je krátce a jednoduše neuvěřitelné. Ale v určitém bodě se má nevíra zlomila a už jsem jen poulila oči. Asi nejzábavnější (ale i k hlubokému zamyšlení) biografie vůbec.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek