knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
2
hodnoceno 1

Obálka knihy Led v žilách

Yrsa Sigurdardottir

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 04.01.2013

Kniha Led v žilách o legendách, přízracích, které ožívají a mrazivými pustinami Grónska se plíží smrt. Čtvrtý případ advokátky Tóry napsala Yrsa Sigurdardóttir.
Advokátku Tóru Gudmundsdóttir povolají z města do ledových pustin. Pracovníci islandské společnosti, která na drsném pobřeží Grónska připravovala otevření dolu, náhle přerušili veškeré kontakty a vypadá to, jako by beze stopy zmizeli.
Tóra se svým přítelem Matthiasem, svéráznou asistentkou Belou a dalšími spolupracovníky se snaží rozluštit spletité vztahy, které v táboře panovaly, a přijít tak na kloub neblahým událostem. Jako v noční můře se v zásuvkách psacích stolů objevují lidské kosti a v chladírně celá mrtvola. Náhle je těžké odlišit vrahy od obětí.Starý inuitský lovec však ví, že mstiví duchové musejí být usmířeni, a krutá ledová pustina si vždycky vybere svou daň…
Kde koupit knihu Led v žilách?

Počet stran: 304

zapln-lightdalší knihy autora Yrsa Sigurdardottir
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Led v žilách
Zazie (85%)
přidáno přidáno: 16.02.2018 - 23:04
Jednu věc nikdy nepochopím: autor vytváří své postavy, pojmenovává je. Má na výběr nepřeberné množství jmen. Tak proč jsou spisovatelé, kteří bezdůvodně dají dvěma postavám jména, která se jen nepatrně liší. V tomto románu vystupují Alvar a Arnar. Skoro do poloviny knížky se mi pletli, pak už se mi plést přestali, zřejmě proto, že jeden z nich byl upozaděn. Nevím jak komu, ale mně to rozhodně kazí čtenářský komfort.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2019 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek