knihi.cz
...váš on-line čtenářský deník!
knihy autoři čtenáři diskuze
20
hodnoceno 2

Obálka knihy Valkýry

Paulo Coelho

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 16.11.2007

Proč ničíme věci, na kterých nám záleží nejvíce? Nejenom této otázce čelí Paulo Coelho v tomto příběhu o konfrontaci s minulostí. Vypráví nám o své 40ti denní cestě po žárem sálající Mohavské poušti, kde se svou ženou hledají strážné anděly a potkají Valkýry, podivné bojovnice na motocyklech.
Kde koupit knihu Valkýry?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

Originální název: As Valquírias/The Valkyries
Štítky: brazilská

zapln-lightdalší knihy autora Paulo Coelho
zapln-lightantikvariát
mailbox pherenike  shání  [08.03.2008]
sháním tuto knížku od paulo coelho Valkýry... prosím kdo by ji měl nebo ji někde viděl ať se ozve na můj mail: nikadvorska@seznam.cz díky

Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Valkýry
přidáno přidáno: 13.12.2010 - 22:55
Co stane, když jste mág a nutně potřebujete vidět anděla ? Pokud máte milující ženu, jste 40 dní na Mohavské poušti a pečlivě posloucháte rady Valkýr včetně absolvování několik nepříjemných zkoušek, dočkáte se. Paulův styl mne pokaždé chytne za srdce, věřím mu, líbí se mi jeho optimismus ohledně budoucnosti našeho světa. Zkrátka, jestliže milujeme, svět se změní.
Jednička
alus (50%)
přidáno přidáno: 20.02.2011 - 19:55
Když jsem přišla k místu , kde je zmínka o tom , jak vůdkyně Valkýr opustila rodinu, aby mohla v poušti mluvit s anděly a kázat o LÁSCE, tak jsem knihu dočetla už jen s velkým sebezapřením. Ta kniha mi zaváněla zvláštní fanatickou urputností dosáhnout svého za každou cenu a také určitou fantasmagorií( např. když hlavní hrdina zahání "ZLO" studenou sprchou...) Určitě krásné myšlenky tam byly, ale ...Podezřívám pana Coelha, že tentokrát vydělal na nábožensko- mystické demagogii a to mi vážně nesedlo.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek