knihi.cz
...brána do světa literatury!
knihy autoři čtenáři diskuze
3

Obálka knihy Temný měsíc

John Sanford

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 25.07.2012

Temný měsíc je první příběh s Virgilem Flowersem z Úřadu kriminálního vyšetřování státu Minnesota. Napsal jej známý autor thrillerů s detektivem Lucasem Davenportem John Sandford.
Virgil Flowers je netypický kriminalista, tak trochu bohém, třikrát rozvedený a nedisciplinovaný. Prošel armádou a vojenskou policií a nakonec mu Lucas Davenport navrhl pracovat pro Úřad. Slíbil mu těžkou, ale vzrušující práci. Po tři roky Virgilovi žádný zajímavý případ nepřipadl. Až teď.
V malém městečku Bluestern, kde si sousedi vidí až do kuchyně a každý zná každého, dojde k požáru domu osaměle stojícího na kopci nad městem. Střecha je v plamenech, ale nikdo neviděl majitele. Ten je nakonec nalezen ve sklepě, uvězněn a spoután. Navíc jej vrah před zapálením domu polil benzínem a použil jako živou pochodeň. Flowers zjišťuje, že až příliš mnoho lidí mělo důvod jej nenávidět. Před lety Judd spáchal podvod, který přivedl několik místních zemědělců k bankrotu nebo dokonce k sebevraždě. Také kolem krouží fámy o riskantních pletkách s manželkami jiných mužů. A nakonec se vynoří obvinění z kontaktů s podezřelou náboženskou sektou. Virgil Flowers nakonec bude mít problém najít člověka, který by obětí neopovrhoval.
Pro Virgila Flowerse to není jediný důvod k návštěvě Bluesternu. Tři týdny před tímto zločinem byla nalezena jiná dvě těla. Starší manželský pár, lékař a jeho žena, byli zavražděni na svém vlastním dvorku bizarním způsobem - vrah jim vystřelil obě oči. Mnoho let se v poklidném maloměstě nestal žádný vážný zločin a najednou dojde ke třem bestiálním vraždám. Virgil Flowers si je jistý dvěma věcmi, nejde o náhodu a je to velmi osobní záležitost. Měl by postupovat velmi rychle. Další obětí se může stát on sám.
Kde koupit knihu Temný měsíc?

Originální název: Dark of the moon
Počet stran: 336

zapln-lightdalší knihy autora John Sanford
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Temný měsíc

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek