knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
2

Obálka knihy Miláček žen

Jackie Collins

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 14.06.2012

Román známé spisovatalky a populární herečky Jackie Collins Miláček žen je příběh jedné výjimečné lásky. Velmi rychle se stal světovým bestsellerem
Milenci ze střední školy, Nick a Lauren, spolu chtěli vzlétnout a dosáhnout na hvězdy. Oba pocházeli z malého města, ale jejich láska byla od počátku pro okolí nepřijatelná. On byl výtržník a outsider, ona královna krásy. I když je osud rozdělil a vedl po různých cestách, nikdy na sebe nedokázali zapomenout
Nick sleduje svůj cíl stát se hercem a mizí v Hollywoodu. Po řadě divokých dobrodružství a letech nespoutaného života, se dostaví zmoudření, Nick se soustředí na svou kariéru a začne pomalu růst v jednu z největších hvězd filmového průmyslu. Umí využít svého šarmu a náklonnosti žen pro získání správných rolí.
Lauren odjíždí do New Yorku a vstupuje do světa modelingu. Vzestup její popularity na přehlídkových molech je závratný a nečekaný.
Kniha sleduje jejich cestu vzhůru ke slávě, i to jak jsou pronásledováni společně sdíleným tajemstvím. Pokoušejí se žít jeden bez druhého, jen proto, aby zjistili, že je to nemožné. Má všechno, čeho dosáhli i jinou hodnotu, než uspokojení vlastního ega? Oba mají vysoké cíle, ale poutá je k sobě mnohem víc.
Kde koupit knihu Miláček žen?

Počet stran: 568

zapln-lightdalší knihy autora Jackie Collins
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Miláček žen

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek