knihi.cz
...váš on-line čtenářský deník!
knihy autoři čtenáři diskuze
7

Obálka knihy Alef

Alef

75%

Paulo Coelho

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 16.11.2011

Alef je do této chvíle nejosobnějším románem Paula Coelha. Autor známý a úspěšný ve všech koutech světa, se vrací na pozoruhodnou cestu objevování sama sebe. Stejně jako postava jeho první a nejúspěšnější knihy Alchymista čelí Paulo vážné krizi víry. Během hledání duchovní cesty, obnovy a růstu se rozhodne začít znovu. Bude cestovat, experimentovat a znovu se pokusí navazovat spojení s lidmi a s krajinou, která je obklopuje.
Paulovo putování začíná v Africe a pokračuje do Evropy a dále do Asie, kam jede Transsibiřskou magistrálou, tedy tisíce kilometrů po železnici. Zjišťuje, že cesta v něm obnovuje zdroje energie a vášně. Nikdy by ale neočekával další zjevení, které na něj po cestě čeká. Nečekal, že se setká s Hilal, nadanou mladou houslistkou. Je to žena, kterou Paulo miloval před pěti stovkami let a kterou zradil. Tento akt zbabělosti spáchaný v dávné minulosti na Paulovi leží jako neprodyšný příkrov a brání mu prožívat skutečné štěstí v tomto životě.
Společně zahájí mystickou cestu časem a prostorem. Tato pouť je učí lásce, odpuštění a odvaze k překonání nevyhnutelných životních problémů. Alef, krásná a inspirující kniha, zve každého čtenáře ke zvážení smyslu jeho vlastní cesty. Jsme tam, kde chceme být? Děláme to, co skutečně chceme?
Kde koupit knihu Alef?

Originální název: Aleph
Počet stran: 224
Původní cena: 248 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Paulo Coelho
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Alef

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek