knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
3
hodnoceno 1

Obálka knihy Krutost

Martina Cole

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 28.04.2010

Dannymu Cadoganovi ještě nebylo ani čtrnáct, když jeho otec v opilosti prohrál v hazardu víc, než byl schopen splatit. A zatímco viník utekl do bezpečí, rodina byla vystavena drsnému útoku věřitelů. Tváří v tvář nelítostným vymahačům se Danny rozhodl, že už nikdy nedovolí, aby jeho matce a sourozencům někdo ubližoval. On sám se stane tím, kdo nahání hrůzu, a pomstí se všem, kteří jeho rodině ublížili. Společně s kamarádem z dětství brzy proniknou do většiny nezákonných obchodů v Londýně. Každý, kdo má něco společného s organizovaným zločinem, si Dannyho váží - a především se ho bojí. Dannyho krutost, díky které si podrobil Londýn, ovšem nekončí ani před prahem vlastního domova.
Kde koupit knihu Krutost?

Originální název: Faces
Počet stran: 435

zapln-lightdalší knihy autora Martina Cole
Bestie (90%), Bez tváře (97%), Byznys (64%), Dvě ženy (89%), Gang (90%), Hanebná kráska (85%), Královna zločinu (87%), Maniak (93%), Nejtemnější obavy (88%), Procitnutí (90%), Psanci (88%), Rodina (96%), Smyčka (88%), Špinavá hra (90%), Těla na prodej (92%), Útěk (92%), Vyrovnat si účty (85%), Zabiják (84%), Zrada (85%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Krutost
aime (50%)
přidáno přidáno: 05.05.2010 - 14:21
Po přečtení autorčina brilantního Maniaka a Zabijáka i na základě zdejšího hodnocení jejích starších knih jsem se těšila na výborné čtení. Byla jsem však neuvěřitelně zklamaná. V knize se od začátku až do konce omílá stále dokola to samé, děj je nudný, táhlý, příběh se v podstatě nikam nevyvíjí a řekla bych, že s charakterem hlavního hrdiny to autorka dost přepískla.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek