knihi.cz
...váš on-line čtenářský deník!
knihy autoři čtenáři diskuze
1

Obálka knihy Čtvrtá planeta smrti - Návrat na Planetu smrti

Ant Skalandis, Harry Harrison

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 29.03.2010

Z hlubin vesmíru se vynořilo záhadné kosmické těleso. Šíří kolem sebe vlny děsu a nenávisti, které jsou tak dobře známé z Pyrru - První planety smrti. Proto se také představitelé světů Zelené větve nemohli obrátit o pomoc na nikoho jiného, než Jasona dinAlta a jeho pyrranské přátele.
Neznámé těleso představuje smrtelnou hrozbu všemu živému v lidském vesmíru. Přišlo z jiného vesmíru, kde platí odlišné přírodní zákony a na jeho povrchu, uvězněné v hyperledu, jsou spoutány síly a stvoření, na které ani nejbujnější lidská fantazie nestačí!

První kniha ze dvou.
Kde koupit knihu Čtvrtá planeta smrti - Návrat na Planetu smrti?

Originální název: Return to Deathworld
Počet stran: 224
Původní cena: 159 Kč

zapln-lightdalší knihy autorů Ant Skalandis, Harry Harrison
Bill, galaktický hrdina - Poslední neuvěřitelné dobrodružství, Bill, galaktický hrdina na planetě lahvových mozků (46%), Bill, galaktický hrdina na planetě nechutných rozkoší (52%), Bill, galaktický hrdina na planetě otročích robotů (54%), Bill, galaktický hrdina na planetě tisíce barů (25%), Bill, galaktický hrdina na planetě upířích zombí (33%), Cesta jediného krále (88%), Čtvrtá planeta smrti - Planeta smrti na cestě bohů (75%), Druhá planeta smrti (82%), Galaktické sny (75%), Galaktický hrdina Bill (65%), Hvězdy a pruhy - Ať žijí hvězdy a pruhy..., Hvězdy a pruhy - Hvězdy a pruhy v ohrožení, Hvězdy a pruhy - Hvězdy a pruhy vítězí, Ke hvězdám - Spoutaný svět (75%), Ke hvězdám - Svět na kolech (68%), Kladivo a kříž (83%), Král a Císař (88%), Krysa z nerez oceli (71%), Místo, místo! Více místa! (78%), Na západ od ráje (90%), Návrat do ráje (95%), Ocelová krysa (86%), Ocelová krysa jde po tobě! (55%), Ocelová krysa prezidentem (50%), Ocelová krysa rukuje (60%), Ocelová krysa se mstí (68%), Ocelová krysa zpívá blues (60%), Ocelové vize (75%), Pátá planeta smrti - Peklo pirátů (75%), Pátá planeta smrti - Ráj pirátů (75%), Planeta bez návratu, Planeta zatracených (70%), První planeta smrti (85%), Rebel proti času, Stroj času zn. Hollywood, The Best of Harry Harrison - Zpátky na Zemi (79%), Třetí planeta smrti (83%), Válka s roboty (75%), Zajatý vesmír (85%), Zima v ráji (95%), Zrození ocelové krysy (60%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Čtvrtá planeta smrti - Návrat na Planetu smrti

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Čtvrtá planeta smrti - Návrat na Planetu smrti | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek