knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
0

Obálka knihy Hvězdy a pruhy - Hvězdy a pruhy vítězí

Harry Harrison

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 29.03.2010

Byla to válka, jež začala takřka náhodou - neuvážený dopis vedl k nevydařenému pokusu o invazi a sérii brilantních vojenských rozhodnutí, k nimž dospěli rozzlobení Američané, kteří zanechali občanské vlky mezi sebou, aby se sjednotili proti společnému nepříteli.
Smělý pokus Britů o opětovné zahájení války na novém bojišti, v Mexiku, přinutil Američany vytáhnout až za Atlantský oceán. Po porážce v Irsku - na vlastním území - musí britská vláda pomýšlet na nemyslitelné. Británie samotná , největší námořní mocnost na světě, nyní čelí hrozbě ze strany námořnictva své bývalé kolonie.
Jedině zázrak - nebo velké vítězství - může zabránit konečnému pokoření...
Harrisonovo krajně věrohodné líčení alternativní první světové války, války s ocelovými loděmi, automatickými zbraněmi a zákopy, je mrazivě vzrušující a nesmírně čtivé.

V knihách Ať žijí hvězdy a pruhy... a Hvězdy a pruhy v ohrožení Harry Harrison rozvíjí poutový příběh o válce, která nikdy nebyla, ale ke které mohlo docela dobře dojít: k válce mezi Spojenými státy americkými a Britským impériem v 60. letech 19. století.
Kde koupit knihu Hvězdy a pruhy - Hvězdy a pruhy vítězí?

Originální název: Stars and Stripes Triumphant
Série: Hvězdy a pruhy (3.)
Počet stran: 304

zapln-lightdalší knihy autora Harry Harrison
Bill, galaktický hrdina - Poslední neuvěřitelné dobrodružství, Bill, galaktický hrdina na planetě lahvových mozků (46%), Bill, galaktický hrdina na planetě nechutných rozkoší (52%), Bill, galaktický hrdina na planetě otročích robotů (54%), Bill, galaktický hrdina na planetě tisíce barů (25%), Bill, galaktický hrdina na planetě upířích zombí (33%), Cesta jediného krále (88%), Čtvrtá planeta smrti - Návrat na Planetu smrti (75%), Čtvrtá planeta smrti - Planeta smrti na cestě bohů (75%), Druhá planeta smrti (82%), Galaktické sny (75%), Galaktický hrdina Bill (65%), Hvězdy a pruhy - Ať žijí hvězdy a pruhy..., Hvězdy a pruhy - Hvězdy a pruhy v ohrožení, Ke hvězdám - Spoutaný svět (75%), Ke hvězdám - Svět na kolech (68%), Kladivo a kříž (83%), Král a Císař (88%), Krysa z nerez oceli (71%), Místo, místo! Více místa! (78%), Na západ od ráje (90%), Návrat do ráje (95%), Ocelová krysa (86%), Ocelová krysa jde po tobě! (55%), Ocelová krysa prezidentem (50%), Ocelová krysa rukuje (60%), Ocelová krysa se mstí (68%), Ocelová krysa zpívá blues (60%), Ocelové vize (75%), Pátá planeta smrti - Peklo pirátů (75%), Pátá planeta smrti - Ráj pirátů (75%), Planeta bez návratu, Planeta zatracených (70%), První planeta smrti (85%), Rebel proti času, Stroj času zn. Hollywood, The Best of Harry Harrison - Zpátky na Zemi (79%), Třetí planeta smrti (83%), Válka s roboty (75%), Zajatý vesmír (85%), Zima v ráji (95%), Zrození ocelové krysy (60%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Hvězdy a pruhy - Hvězdy a pruhy vítězí

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hvězdy a pruhy - Hvězdy a pruhy vítězí | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek