knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
1

Obálka knihy Vzpomínka

Jude Deveraux

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 27.02.2010

Hrdinkou nového románu Jude Deveraux Vzpomínka je Hayden Laneová, autorka milostných bestsellerů. Hayden Laneová je šťastná mladá žena - nebo se alespoň za takovou považuje. Příběhy plné milostných intrik a sladké lásky pro ni znamenají víc než zábava s přáteli. Kvůli nové knize o milencích, jejichž současný život komplikují životy minulé, se rozhodne navštívit jasnovidku. Dozví se od ní neuvěřitelnou zprávu, že se v minulém životě za vlády Edwarda VII. jmenovala lady de Grey.

Jasnovidčina slova jí nedají spát. Postupně zjistí, že lady de Grey byla poněkud promiskuitní dáma, která jedné noci záhadně zmizela. Údajně zavraždila manžela a její přízrak prý dodnes straší v jeho domě. Hayden to připadá nesmírně zábavné a vzrušující. Dá se zhypnotizovat, ale místo aby se pouze rozpomněla, vrací se rovnou do své minulosti. Pozná pravdu o ženě, neprávem považované za couru, o atraktivním, ale zádumčivém muži… i o úchvatné lásce, která na ni čeká, odváží-li se otevřít své srdce tajemnému příběhu.

Vzpomínka je strhující romantický příběh o pozoruhodné ženě a jediném muži, který je po staletí jejím osudem. Příběh je jako splněný sen pro všechny, kteří věří ve věčnou lásku.
Kde koupit knihu Vzpomínka?

Originální název: Remembrance

zapln-lightdalší knihy autora Jude Deveraux
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Vzpomínka

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek