knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
20
hodnoceno 2

Obálka knihy Vítěz je sám

Paulo Coelho

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 03.11.2009

V knize Vítěz je sám se Paulo Coelho vrací k důležitým myšlenkám z románů Jedenáct minut a Záhir. Předkládá čtenářům román plný napětí, věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za každou cenu, že mnohdy neslyšíme, co nám říká naše vlastní srdce. V románu Vítěz je sám nás Paulo Coelho zavádí na Filmový festival v Cannes, kde se schází takzvaná Supertřída – lidé, kteří se proslavili ve vysněném světě módy a filmu. Někteří z nich se dostali až na samotný vrchol a obávají se, že své skvělé postavení ztratí. V sázce jsou peníze, moc a sláva – tedy hodnoty, pro které je většina lidí ochotna udělat cokoliv a za jakoukoliv cenu. Na tomto moderním „jarmarku marnosti“ se setkávají ruský milionář Igor, král módy Hamid, původem z Blízkého východu, americká herečka Gabriela, dychtící po hlavní roli, ctižádostivý policejní vyšetřovatel Savoy, který doufá, že vyřeší největší případ svého života, a Yasmine, modelka stojící na počátku úspěšné kariéry. Komu z nich se podaří v některém z mnoha snů, které jim okolní svět nabízí, rozpoznat svůj vlastní sen a uskutečnit ho?
Kde koupit knihu Vítěz je sám?

Originální název: O vencedor está só
Štítky: Canne, festival, moc, sláva
Počet stran: 379
Původní cena: 298 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Paulo Coelho
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Vítěz je sám
přidáno přidáno: 25.12.2009 - 18:47
Jeden jediný den na festivalu v Cannes rozložený do téměř čtyř set stran a přesto mi kniha nepřišla nudná a natahovaná, ale naopak čtivá, zajímavá, neuvěřitelně moudrá a chytrá. První román, který jsem od Paola Coelha přečetl, ovšem musím uznat, že je to velký spisovatel a určitě brzy sáhnu po jeho dalším díle. Kniha Vítěz je sám mě překvapila moudrostí, detailním popisem a příběhem postav, vysvětlením pomíjivého lesku slávy a moci, ale i řadou zajímavých informací z několika oborů, nejen z filmu, módy a showbyznysu. Všechna čest!
Zazie (95%)
přidáno přidáno: 05.02.2016 - 09:39
Moje třetí setkání s Paulem Coelhem a zatím nejlepší. Alchymista mě nebavil, Alef mě bavil o trochu víc, ale tohle se čte jedním dechem.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek