knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
4

Obálka knihy Holly

Jude Deveraux

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 25.10.2009

S Hollander "Holly" Lathamovou se setkáme v okamžiku, kdy nemůže uvěřit svému štěstí. Po nekonečných jednání, slibech a dopisech konečně přiměje své rodiče koupit plantáž Spring Hill v nádherné oblasti Severní Karolíny. V něžném věku třinácti let se Holly zamilovala do Lorrie Beaumonta, který zdědil své sídlo po matce, jež mu zemřela při porodu. Ačkoliv se již téměř deset let neviděli, tento hluboký cit z jejího srdce ještě nevyprchal, tedy až do doby, než okouzlující a mužně krásný Nick Taggert vtančil do jejího života a přinesl ji chvilky intenzivní vášně a zábavy. Přestože Holly zjevně cizince přitahuje, uvědomuje si, že není nejvhodnější nevěstou. Co však neví, že Nick - ve skutečnosti Dr. Nicholas Taggert - si na ženách necení jen jejich peníze a rodokmen, a že rozhodl odhalit její i méně zjevné přednosti.
Nechá se Holly svést bohatstvím a privilegii Lorriho nebo zvolí prostou lásku nabízenou Nickem? Otázka zůstane nezodpovězena až do vánočního večera, kdy vzplanou vášně, nenávist a lačnost a odhalí trpké pravdy, které navždy změní Hollyin kouzelný život.
V tomto románě Jude Deveraux opět v plné síle předvádí své nenapodobitelné schopnosti vykouzlit příběh plný zářivých intrik a hlubokých citů.
Kde koupit knihu Holly?

Originální název: Holly
Série: Taggert (2.)
Počet stran: 219

zapln-lightdalší knihy autora Jude Deveraux
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Holly

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek