knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
17
hodnoceno 2

Obálka knihy Chatrč

William P. Young

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 14.07.2009

Momentálne svetový bestseller číslo 1 v anglosaskej literatúre. Mladšia dcéra Mackenzie Allen Philipsa je unesená počas rodinnej dovolenky a dôkazy o tom, že bola brutálne zavraždená, sa nájdu v chatrči, ktorá stojí hlboko v divočine štátu Oregon. Po štyroch rokoch veľkého smútku, dostane Mack podozrivú obálku s pozvánkou, v ktorej ho zrejme Boh pozýva na víkend späť na miesto činu. Napriek racionálnemu úsudku sa Mack vracia do chatrče predstavujúcej jeho najtemnejšiu nočnú moru. To čo tam objaví, mu navždy zmení jeho svet. Práve dnes, kedy náboženstvo pôsobí v tomto svet stále viac a viac irelevantne, dielo William P. Younga zápasí s nadčasovou otázkou: ,,Kde je boh v tomto svete, plnom neopísateľnej bolesti?“ Odpovede, ktoré Mack získa, ohromia a zároveň pozmenia čitateľov rovnako, ako jeho samotného.
Kde koupit knihu Chatrč?

Originální název: The Shack

zapln-lightdalší knihy autora William P. Young
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Chatrč
přidáno přidáno: 11.01.2010 - 13:55
Musím přiznat, že jsem z knihy byla trochu na rozpacích. Nejenže jsem se v některých pasážích ztrácela, ale neseděl mi ani překlad a oslovování Boha "Taťkou", kdy ještě "taťka byla ženou". Jako námět zajímavé a jiné, ale moc mě to neoslovilo, jen pár vět.
přidáno přidáno: 28.01.2011 - 21:42
Myslím,že tahle knížka nikoho nenechá lhostejným.Lidem se buď líbí a nebo ji zavrhují.Mně se líbila.Akorát musíte překonat počáteční rozpaky z nezvyklého pojetí Boha.Pak se možná i zasmějete nebo si popláčete,ale určitě objevíte spoustu zajímavých myšlenek.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2019 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek