knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
14
hodnoceno 3

Obálka knihy Hračka

Sylva Lauerová

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 25.06.2009

„Hračka“ je erotický román, který by za normálních okolností aspiroval na pozici literatury pro ženy. Je to díky romantickému prostředí Seychelleských ostrovů, luxusu privátního letoviska pro světové celebrity a vášnivé romanci hlavní hrdinky, působící v tomto prostředí jako psychoterapeutka. Kniha nám nabízí pohled na tento exotický ráj očima této mladé české ženy. Syrovost sexuálních scén a přímočará otevřenost se kterou dává autorka nahlédnout do myšlenkových pochodů ženy – predátora, činí z této knihy zcela výjimečnou sondu do intimního vyjádření ženské emancipace, sahající až za hranice normality. Díky tomu je autorka nazývána Charlesem Bukowskim v sukni. Kniha je psána strhujícím stylem, dává nahlédnout do tajů okultních rituálů a přestože je o lásce, rozkrývá před námi nebezpečnou a zraňující hru lidského ega, spojenou s tělesnou posedlostí a manipulací.sex
Kde koupit knihu Hračka?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

Počet stran: 348
Původní cena: 269 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Sylva Lauerová
zapln-lightantikvariát
mailbox Trinnitri  shání  [16.07.2011]

Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Hračka
bulbulun (100%)
přidáno přidáno: 06.08.2009 - 19:29
Skvěle čtivá knížka, dává nahlédnout do psychologie hlavní hrdinky, má to dost nečekaný konec :))) stojí za přečtení!
ameelie (85%)
přidáno přidáno: 22.12.2009 - 12:38
Super kniha, četla jsem jedním dechem. Je to taková sonda do ženské duše, atypická, na rozdíl od ostatních autorů - je opravdu otevřená a upřímná. Čtenář se ocitá "v hlavě" hlavní hrdinky, cítí co si myslí, co ona cítí, sleduje její myšlenkové pochody... Opravdu trefně ze života, takhle ženy opravdu přemýšlí, v duchu komentují situace.. vtipně psané a fakt neskutečně čtivé :)))
rezi8 (15%)
přidáno přidáno: 22.09.2017 - 09:00
Nejhorší kniha, kterou jsem kdy začla číst a zároveň první kniha (osobně mi přijde označení "kniha" na takový paskvil až moc nadnesené), kterou jsem nedočetla. Nejsem žádný puritán, překvapivě ty částí o sexu byly jediné, které se daly jakž takž číst, ale ten zbylý text byl až zoufale strašný. Hlavní hrdinka je totální hloupá husa. Pokud toto někdo dokáže označit jako "opravdu trefně ze života" a "takhle ženy opravu přemýšlí", tak díky bohu, že mého života se toto netýká ani náznakem a pokud takhle přemýšlí ženy, tak v tom případě nejsem žena. Hlavní "hrdinka" si plete lásku s nějakým nechutným chtíčem a sexem, to vše komentuje stylem hloupé, jednoduché a sebestředné puberťačky... Nerada nechávám nedočtené knížky, ale toto je natolik hloupé "dílo", že knížku odkládám a nikdy se k dílům Sylvy Lauerové nevrátím.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2019 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek