knihi.cz
...váš on-line čtenářský deník!
knihy autoři čtenáři diskuze
0

Obálka knihy Rozumíme digitálnímu fotoaparátu

Jan Březina, Ondřej Neff, Petr Podhajský

kategorie zdraví, životní styl
přidáno přidáno: 12.01.2009

Jak se rozhodnout při výběru diditálního fotoaparátu? Podle čeho se v nabídce orientovat? Které funkce by člověk měl požadovat a které může oželet? Na tyto a řadu dalších otázek odpovídá tato fundovaná publikace.
Tato kniha má dvě části. V první, té obecné, vás seznámíme se základními rysy a vlastnostmi digitálních fotoaparátů. V každé kapitole upozorňujeme na klíčové body, na něž je třeba dávat při výběru pozor, a v závěrečné kapitole tohoto oddílu naznačujeme metodu, jak se na dnešním trhu digitální fotografické techniky orientovat.
V druhé části naleznete popis vlastností půl stovky digitálních fotopřístrojů nejnovější konstrukce - je to skutečně pohled na novinky na trhu. Každý z nich je v podstatě dobrý - jde jen o to, zda vyhovuje vašim potřebám. Potřebujete fotoaparát pro běžné focení rodiny a chvil s přáteli? Nebo hledáte nástroj pro řešení vašich profesních problémů - pro dokumentaci pracovních procesů, anebo dokonce přístroj schopný komunikovat s jinými optickými systémy? Trh digitálních aparátů nabízí řešení pro každou situaci, jde jen o to se na něm vyznat. Autoři publikace, Jan Březina, Ondřej Neff a Petr Podhajský, se problematikou dlouhodobě zabývají a jsou s ní každodenně v kontaktu. Tato publikace, odrážející aktuální situaci na českém trhu, je nedocenitelný pomocník každého zájemce o koupi digitálního fotoaparátu. Je to spolehlivý průvodce v labyrintu, ve kterém se bez pomoci těžko vyznáte.
Kde koupit knihu Rozumíme digitálnímu fotoaparátu?


zapln-lightdalší knihy autorů Jan Březina, Ondřej Neff, Petr Podhajský
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Rozumíme digitálnímu fotoaparátu

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Rozumíme digitálnímu fotoaparátu | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek