knihi.cz
...brána do světa literatury!
knihy autoři čtenáři diskuze
1

Obálka knihy Tygří zuby

Tom Clancy

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 12.01.2009

"Když chcete nakopnout tygra do zadku, musíte nejdřív mít plán jak si poradit s jeho zuby." V kavárně ve Vídni sedí muž jménem Mohammed a dojednává obchod s Kolumbijcem. Oba mají své sítě, jeden v Evropě a na Blízkém východě, druhý v Americe. Uvažují o založení aliance, v jejímž rámci by jeden druhému pomohli v jeho záměrech. Jejich záměry mohou mít dalekosáhlé a ničivé účinky.


Ve světě terorismu, kde každý, kdo má kalašnikova, vyzná se v běžné chemii nebo jen je ochoten zemřít, se stává "hráčem", hrajícím však bez pravidel a nemilosrdně. Vládní organizace jsou bezmocné a jediný způsob, jak těmto hráčům čelit, je rychlá akce, provedená vně systému. V nenápadné budově v Marylandu sídlí finančnická firma, jejím pravým posláním však je jakýmkoli způsobem se vypořádat s hrozbou terorismu. Firma, která sama sobě říká "Univerzita", vyhledává slibné talenty, lidi, kteří takovou akci provedou. Jako vhodní se ukážou Dominic Caruso, agent FBI, který se osvědčí při vyřešení únosu a brutální vraždy malé holčičky; jeho bratr, příslušník námořní pěchoty, se osvědčil v Afghánistánu. Třetí je jejich bratranec, Jack Ryan Jr., syn bývalého prezidenta Jacka Ryana. Z vyprávění otcova i jiných osob zná svět "černých" operací, kterých se tito lidé účastnili, a rozhodne se podílet na podobné práci a uchází se o místo v Univerzitě. Musí proniknout do způsobu její činnosti, učí se a nakonec významně přispěje k odhalení teroristické sítě, ohrožující Spojené státy.


Svými dvanácti romány se Tom Clancy zařadil mezi vynikající romanopisce naší doby. Tato jeho poslední kniha je nejčasovější, prostoupená realistickým líčením současného dění a autenticitou, jež jsou poznávacími znameními všech jeho děl.
Kde koupit knihu Tygří zuby?

Originální název: The Teeth of the Tiger

zapln-lightdalší knihy autora Tom Clancy
Archimédův efekt (80%), Bez výčitek (85%), bez_milosti.com (55%), Cílená hrozba (70%), Čestný dluh (82%), Duhová šestka (79%), Hon na ponorku (82%), Jasné nebezpečí (80%), K boji připraven, Kardinál z Kremlu (85%), Medvěd a drak (90%), Nejhorší obavy (83%), Net Force (88%), Net Force - Bod dopadu (65%), Net Force - KyberZemě (100%), Net Force - Odrazový můstek (100%), Net Force - Skrytá akta (90%), Net Force - Střídání stráží (100%), Net Force - Válečný stav (100%), Net Force Bod zlomu (80%), Net Force Konec hry (80%), Net Force Noční pohyby (80%), Net Force Odrazový můstek, Net Force Velký závod, Net Force Zabíjení hrou, Operační centrum (80%), Operační centrum Moře v ohni (100%), Operační centrum - Bojová linie (80%), Operační centrum - Cestou zrady (100%), Operační centrum - Čestné poslání (100%), Operační centrum - Válka orlů (100%), Operační centrum Hra o stát (80%), Operační centrum Moře v ohni, Operační centrum Rovnováha sil (80%), Operační centrum Rozděl a panuj (80%), Operační centrum Stav obležení (80%), Operační centrum Zákon války (80%), Operační centrum Zrcadlový odraz (80%), Proti všem, Rudá bouře (85%), Rudý králík (87%), Skrytá moc (83%), Splinter Cell - Operace Baracuda (82%), Splinter Cell - Svoboda má svoji cenu (100%), SSN, Stínová hlídka, Šachmat (93%), Špinavá hra (73%), Výsadkáři, Vysoká hra patriotů (76%), Z rozkazu prezidenta (88%), Zvláštní jednotky (60%), Živý nebo mrtvý (80%), Živý terč (80%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Tygří zuby

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek