knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
0

Obálka knihy Smrtící ostří

Ridley Pearson

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 12.01.2009

Před šesti lety se policista Roland Larson, dopustí něčeho nepředloženého. Zamiluje se do svědkyně Hope Stevensové, kterou až do procesu má chránit proti úkladům organizovaného zločinu. Její svědectví přímo ohrožuje mafiánskou rodinu Romerových. Hope se necítí bezpečná ani pod policejní ochranou. Pokusí se proto, jak doufá, uniknout mafii i policii a ukryje se na neznámém místě. Kromě tajemství svého svědectví si s sebou odnáší i tajemství, skryté před Larsonem.
Ten ji začne hledat, ačkoli to už není jeho služební povinnost. Na stopu ženy, kterou nepřestal milovat, ho přivede Romerův gang, když se zmocní nejcitlivější části databáze federálního ministerstva spravedlnosti, obsahující seznam chráněných svědků se změněnou identitou. Hope se na něm ocitla mezi prvními terči, mafií předurčenými k likvidaci.
Larsonovým protivníkem je virtuos v práci s břitvou, navíc úchylný. Jeho prvořadým úkolem je zabít Hope Stevensovou, ukrytou pod novým jménem, které nezná ani policie. Pro Larsona vypukl závod s nejvyšší sázkou musí zachránit milovanou ženu a současně zabránit mafii, aby zneužila databázi a ohrozila život sedmi tisíc chráněných svědků, nevinných i méně nevinných lidí. Pearson vyniká poutavostí kriminální zápletky i napětím citových vztahů, stejně jako znalostmi moderní kriminalistické techniky.
Kde koupit knihu Smrtící ostří?

Originální název: Cut and Run

zapln-lightdalší knihy autora Ridley Pearson
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Smrtící ostří

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek