knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
2
hodnoceno 1

Obálka knihy Švindl

Jennifer Crusie

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 12.01.2009

Tylda Goodnightová by na svou minulost nejraději zapomněla.
Davy Dempsey zručně šije boudy, rád by přestal, ovšem nemůže si pomoci. Jedné osudové noci však snaha změnit svůj život přijde úplně vniveč, neboť neodolají pokušení a dají se na cestu nezákonnou i nemravnou
Seznamte se s vysoce váženou rodinou Goodnightových, jež po celé generace spravuje a řídí úctyhodný podnik uměleckou galerii. Hlavou rodu je Gwen. Uklidňuje se záplavou křížovek všeho druhu a dvojitou vodkou. Její starší dcera Eva jaksi neví čí je, používá totiž dvě totožnosti. A vnučka Nadine je připravena jít v rodinných šlépějích, ovšem chtělo by to najít pevné místo na zemi a nepustit se na scestí. Rodinu drží pohromadě nejmladší dcera Matylda, která podědila rodinné tajemství ukryté ve sklepení galerie Goodnight, tajemství, pro které je ochotna učinit téměř cokoli, včetně vloupání za jedné hluboké noci do jednoho domu, aby si ukradla zpátky svou minulost.
Seznamte se s Dempseyovými, tedy alespoň s Davym, polepšeným podvodníkem a mužem, kterého jeho finanční poradce právě sedřel z kůže. Pouhé tři milionky bravurně převedl na Cleu Lewisovou, jednu z nejkrásnějších ženských, se kterou kdy Davy spal, ovšem též jednu z nejvyšinutějších. Davy chce své peníze zpátky, ba co víc, udělá všechno pro to, aby Clea nevyhrála, včetně vloupání za jedné hluboké noci do jejího domu, aby si ukradl zpátky svou budoucnost.
Jen jedno nadcházející střetnutí v komoře a Tylda a Davy se stanou bez velkého nadšení spojenci v boji proti Clei. Podezřelí sběratelé umění, jedna nabručená dědička, rozzlobený a ublížený mladý muž, stálé potyčky s psiskem v kůži jezevčíka, jedna hrací skříň ze šedesátých let, pochybné pletky, obraz tří ďábelských rybářů, kteří obklíčili zbídačelého tuňáka, povahy všeho druhu, rozdílní Goodnightovi i Dempseyovi. A vzmáhající se poznání, že se nikdo z nich nemůže obrátit zády k těm, kdož jsou jim souzeni či k lidem, kteří se narodili proto, aby je milovali.
Kde koupit knihu Švindl?

Originální název: Faking It

zapln-lightdalší knihy autora Jennifer Crusie
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Švindl
michaelka (90%)
přidáno přidáno: 01.08.2012 - 11:29
žádná hlubokomyslná četba. :) ale pokud chcete něco oddechového, trochu se zasmát a trochu té "romantiky" pak je to dobrá volba.
nápad i zápletka se mi líbila.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek