knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
0

Obálka knihy S Nepraktou v hospůdce

Jiří Winter-Neprakta

kategorie humor, satira, komiks
přidáno přidáno: 12.01.2009

První svazek nové edice Neprakta do kapsy, která postupně a systematicky, to znamená s rozdělením podle jednotlivých tématických okruhů, seznámí čtenáře s kreslenými vtipy Mistra Neprakty. Obsahem tohoto svazku jsou vtipy o hospodách, číšnících a servírkách, o pivu atd.
Výběrem vtipů a kreseb, které jsou obsahem tohoto svazku, zahajujeme novou edici malých knížek mistra Neprakty, která bude vycházet pod názvem Neprakta do kapsy.
Bezmála 60 let se firma NEPRAKTA věnuje tolika tématům, že je věru z čeho vybírat. Z 35.000 vtipů sice lze knižně vydat jen nepatrný zlomek. Ale nabízená témata lákají. Co třeba Nepraktovy ženy, manželky a milenky, nebo Neprakta in flagranti? Příznivci si také určitě vzpomenou na množství vtipů z Nepraktovy zvířeny. Sportovních vtipů, které by se daly vybrat do knížky Nepraktovy góly, skoky a vrhy je nejméně na deset publikací. A to se ještě můžeme podívat S Nepraktou do divadelní lóže, případně být S Nepraktou na houbách. Neprakta v mokrém živlu nevynechá kromě rybářů a ryb ani hastrmany a mořské panny. A také se můžeme věnovat Hodinám dějepisu, strachovat se V čekárně i v ordinaci, rozpálit se mezi čerty, případně se uklidnit v ráji s Adamem a Evou. Určitě nevynecháme ani Nepraktova strašidla a nezapomeneme na Nepraktovy trpaslíky. No a nejmenovali jsme ještě vtipy dětské, školní, se sněhuláky, s mimozemšťany, s muzikanty a s čarodějnicemi, případně ty z normálního rodinného života. Tak se máte na co těšit.
Kde koupit knihu S Nepraktou v hospůdce?


zapln-lightdalší knihy autora Jiří Winter-Neprakta
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy S Nepraktou v hospůdce

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
S Nepraktou v hospůdce | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2020 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek