knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
5
hodnoceno 2

Obálka knihy Elfové - kniha I.

Bernhard Hennen

kategorie fantasy
přidáno přidáno: 12.01.2009

Třeskutá zima panuje v zemi u fjordu, když Mandred Torgridson vytáhne se svými druhy na lov nestvůry, která řádí v těsné blízkosti jeho vesnice. Ale zatímco na obloze tančí vílí záře, vyrazí z lesního podrostu proti nim podivná bytost napůl muž, napůl divoký kanec a připraví lovcům rychlou smrt. Jediný Mandred se těžce raněný zachrání v blízkém kamenném kruhu, ale jeho rány jsou příliš hluboké a zima příliš velká. Když pak znovu procitne, nalézá se pod obrovským dubem, který se s ním podělí o svou zázračnou léčivou sílu. Mandred zjistí, že byl přenesen do tajemstvím opředeného světa elfů. A zmocní se ho podezření, že netvor by mohl pocházet právě odtamtud. Neohroženě předstoupí před stejně krásnou jako chladnou elfí královnu a žádá pomstu za oběti kančího muže. Královna povolá k tomuto účelu legendární elfí lov, aby byla bestie co nejdřív zneškodněna. S Mandredem odcestují do země lidí i dva válečníci Nuramon a Farodin, dva elfové, které obklopují mnohá tajemství a kteří podle tradic dávných minesengrů soupeří o přízeň kouzelnice Noroelle. Brzy však lov obklopí zlá kouzla a klam. Z kančího muže se vyklube démon ze starých časů
Kde koupit knihu Elfové - kniha I.?

Originální název: Die Elfen
Série: Elfové (1.)
Štítky: elfové, fantasy
Počet stran: 368
Původní cena: 349 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Bernhard Hennen
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Elfové - kniha I.
vjera (75%)
přidáno přidáno: 08.06.2011 - 21:43
Bylo pro mne docela těžké se do této knížky začíst, ale nakonec jsem se do příběhu dostala a musím uznat, že jeho plody jsou krásné. Četlo se mi to velmi příjemně, párkrát jsem se i zasmála a můj strach z trapné zápletky o "kančím muži" se ve výsledku změnil ve zbytečnost. Je mnoho lepších knížek, stejně tak jako těch otřesných a nečitelných. S chutí budu s touto sérií trávit další hodiny a hodiny.
Krteczech (100%)
přidáno přidáno: 13.12.2012 - 11:54
Já jsem se naopak začetla hned. Mám občas ráda, takové "pohádkové" knihy, které nejsou tak náročné a odpočinu si od nich. Těším se na další díl.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek