knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
2

Obálka knihy Jennifer

Sean Smith

kategorie biografie, paměti
přidáno přidáno: 12.01.2009

Příběh Jennifer Anistonové oslovil muže i ženy po celém světě. V Jennifer lidé vidí obyčejnou dívku ze sousedství, která je vtipná, milá a jejíž úsměv dokáže prozářit celou místnost. Muži ji touží mít po boku, ženy se s ní zase dokážou ztotožnit. Jak sama uznává, nějaký čas to vypadalo, že z ní bude spíš profesionální servírka než herečka. Pak ale přišel konkurz na roli v jednom novém komediálním seriálu, a její život se od základu změnil. Z Přátel se stal v následujících deseti letech nejoblíbenější seriál na světě jenom na poslední díl se dívalo dvaapadesát milionů lidí, a dodnes na různých televizních stanicích jen v Británii běží denně v repríze zhruba pět dílů.
V období své největší televizní slávy se Jennifer zamilovala do Brada Pitta. V roce 2000 se vzali a stal se z nich jeden z nejpopulárnějších a nejostřeji sledovaných manželských párů v Hollywoodu. Jennifer se objevovala na titulních stránkách časopisů častěji než kterákoli jiná hvězda a v jedné anketě byla vyhlášena nejvlivnější slavnou osobností roku. Jen za rok 2002 si vydělala 35 milionů dolarů. Po čtyřech letech však v jejím životě nastal nepříjemný obrat. Manželství s Bradem se rozpadlo a její očividné zoufalství se stalo středem celosvětového zájmu. Jennifer to však překonala a její nové a zranitelné já si mezi lidmi získalo snad ještě větší oblibu než temperamentní Rachel, postava, kterou Jennifer ztvárnila v Přátelích. A to přitom Rachel jeden čas nosila snad nejpopulárnější a nejčastěji napodobovaný účes na světě.
Role v komedii Rozchod!, z níž se stal hit, ještě upevnila Jennifeřino postavení slavné filmové hvězdy. Zato její románek s hereckým kolegou z tohoto filmu, Vincem Vaughnem, se nevydařil. Kniha Jennifer je založena na důkladném výzkumu a zabývá se hlouběji tím, jak Jennifer bojuje s nepřízní osudu a jak se brání; snaží se pod fasádou Rachel Greenové odhalit skutečnou živoucí ženu. Je to láskyplný portrét jedné z nejslavnějších filmových hvězd současnosti.
Kde koupit knihu Jennifer?

Originální název: Jennifer

zapln-lightdalší knihy autora Sean Smith
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Jennifer

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek