knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
3
hodnoceno 2

Obálka knihy Lovec přízraků

Jiří Markovič, Viktorín Šulc

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 12.01.2009

Byly to výjimečné a výjimečně kruté případy. Když kriminalisté poprvé stáli na místech vražd, nad zuboženými těly obětí, připadal jim neznámý pachatel jako vzdálený přízrak. Jako monstrum s nepochopitelným myšlením a ještě zvrácenějším konáním Jaká byla realita?
Profesionální dráha policejního vyšetřovatele a šéfa pražské mordparty Jiřího Markoviče je lemována především sexuálními vraždami. Případ pětinásobného vraha Hojera či kauza tzv. spartakiádního škrtiče Straky vstoupily už na výrazně zkrvavělý piedestal historie české kriminalistiky.
Markovič ale také řešil brutální vraždu v hodkovičském lese která svého času inspirovala scénáristu Jaroslava Dietla, stejně jako pozměnila učebnicové kánony o předpokládaném pachatelově profilu.
Dozvíme se také nelítostnou pravdu o dvojnásobné vraždě v Prokopském údolí. O vraždě v restauraci U dvou koček, jež vyústila v soudní maratón. O psychopatu Vocáskovi, prvním doživotním odsouzenci, který se dnes snaží prodrat na svobodu. Navštívíme místa činu, pitevny, psychiatrická zařízení Zasvěceným průvodcem nám bude Lovec přízraků.
Kde koupit knihu Lovec přízraků?


zapln-lightdalší knihy autorů Jiří Markovič, Viktorín Šulc
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Lovec přízraků
Moonrose (100%)
přidáno přidáno: 23.06.2010 - 15:21
Až člověka překvapí, čeho je jiný schopen.
Trina1 (95%)
přidáno přidáno: 07.01.2017 - 12:16
Tak tohle byl mazec! Knížka mě děsila, naprosto rozhodila a přesto jsem ji nemohla odložit. Chápu, pokud ji někdo nemohl dočíst. Já jsem ji přečetla za tři dny a nyní si dám na nějakou dobu od takovýchto knih oddych, musím přesedlat na něco jemnějšího.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek