knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
6
hodnoceno 4

Obálka knihy Polární stanice

Matthew Reilly

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 04.01.2007

Tým amerických vědců na opuštěné polární stanici v Antarktidě učinil úžasný objev. Našel "něco", co bylo nejméně sto milionů let pohřbeno ve vrstvě ledu. "Něco" je vyrobeno z kovu.
Na místo je zaslán tým námořníků Spojených států, vedený tajemným důstojníkem Shane Schofieldem, aby vzácný objev zabezpečil pro svoji zem. Jednotka je dobře vycvičená, silná a neohrožená. Všichni muži by byli ochotni následovat svého vůdce až do pekla. Možná budou muset...
Kde koupit knihu Polární stanice?


zapln-lightdalší knihy autora Matthew Reilly
Chrám (86%), Pekelný ostrov (60%), Posvátné kameny (96%), Souboj (63%), Strašák (85%), Základna 7 (94%), Zlatý kámen (96%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Polární stanice
Redfern (100%)
přidáno přidáno: 13.08.2008 - 00:47
milion %
Ja7 (78%)
přidáno přidáno: 03.08.2009 - 10:48
Akční, čtivé, zábavné, bohužel hrubě přemrštěné, hlavnímu hrdinovi až příliš často pomáhají zcela nepravděpodobné náhody.
přidáno přidáno: 28.08.2010 - 22:32
Hlavní hrdina tak trochu James Bond. Ze všeho se dostane živ a skoro zdráv. V půlce knihy již na mě působilo, že tomu ani nemůže být jinak. Jelikož jsem od tohoto autora nečetl jinou knihu, nemůžu říci, zdali je to jeho styl psaní, nebo tomu tak je u všech knih. Ale příběh i zatáhnutí do děje, který má spád i hlavní myšlenku, je povedené.
Z mého pohledu pohodové čtení pro ne moc náročné čtenáře...
Když jsem knihu četl, tak mě napadlo, že by předloha mohla sloužit jako parádní scénář pro klasický americký béčkový film :-)...
Redfern (100%)
přidáno přidáno: 04.05.2011 - 23:09
Jo, je to autorův styl psaní. Píše tzv. non-stop romány, takže se tam furt něco děje a čtenář si nemůže oddychnout. Hlavní hrdina(ové) sice v každým románu mnohokrát uniknou na poslední chvíli smrti, ale tohle k tomuto autory patří a i proto je tolik oblíbený.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek