knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
1
hodnoceno 1

Obálka knihy Fotografujeme děti

Radka Tezaur

kategorie technika, IT, hobby
přidáno přidáno: 12.01.2009

Dětství je jedno z nejúžasnějších období lidského života. Vy máte díky svému fotoaparátu jedinečnou možnost ho zachytit a ty nejkrásnější okamžiky zvěčnit pro budoucnost.Aby vaše fotografie dětí a rodinného života byly zajímavé i pro ostatní a s chutí jste se na ně podívali i po letech, je však potřeba něco víc, než jen zmáčknout spoušť. Zkušená fotografka vás v této knize naučí vše potřebné jak vystihnout ten správný okamžik a jak s dítětem spolupracovat. Pokud se totiž bude dítě u fotografování nudit, bude to znát i na vašich snímcích. Důležité je využít i dostupnou techniku ve svůj prospěch, vnímat světlo a vyvarovat se základních chyb.S touto knihou se mimo jiné naučíte:Fotografovat dítě v každém věku, od prvních týdnů až po dospívání
Jak respektovat potřeby dítěte při fotografování
Fotografovat dětský portrét, momentky i sérii zachycující jeho vývoj
Upoutat pozornost dítěte tak, aby s vámi spolupracovalo
Počítačově zdokonalit své snímky dětí Tato kniha vám pomůže zachytit osobnost a charakter vašich dětí, jejich radostné zážitky a důležité události, ale i smutek a slzy tedy vše, co k životu dítěte patří.Stiskněte spoušť dřív, než vaše děti vyrostou...O autorce:Radka Tezaurvystudovala matematiku na MFF UK v Praze a Flinders University of South Australia a profesionálně se zabývá vědeckým výzkumem v oblasti zpracování digitálního obrazu. V současné době pracuje pro Nikon. Fotografování je jejím dlouholetým koníčkem a je autorkou řady článků na serveru paladix.cz. Má dvě děti.
Kde koupit knihu Fotografujeme děti?


zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Fotografujeme děti
orson (90%)
přidáno přidáno: 16.03.2009 - 11:46
Kniha je plná výborných inspirujících fotek (díky nim mě v obchodě zaujala) a dobrých nápadů, které využijete při focení dětí.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek